آنتوریوم

ارائه انواع آنتوریوم شاخه بریده درجه یک

آنتوریوم شاخه بریده با داشتن گل های رنگانگ و برگ های زیبایش در جهان از محبوب ترین گل ها در بین علاقمندان گل و گیاه محسوب می شود. رنگ گل آنتوریوم قرمز براق چرمی شکل و برگ های کشیده و خنجری آن سبز مخملی است. گل آنتوریوم به نام های دیگری همچون، زبان رنگ، فلامینگو، گل جادویی و گیاه دم خوک مشهور هستند و به عنوان یکی از گونه های پر درآمد در زمینه گل آرایی مشهور می باشند.

ارائه انواع آنتوریوم شاخه بریده درجه یک

استفاده از گل آنتوریوم در علم گل آرایی

استفاده از گل آنتوریوم در علم گل آرایی آنتوریوم ها بیش از 800 گونه مختلف در آرژانتین، آمریکا، ارورگوئه و مکزیک تاکنون کشف شده اند. از گل آنتوریوم می توان به عنوان گل آپارتمانی، گلخانه ای و حتی شاخه های بریده شده برای گل آرایی استفاده کرد.

این گل زیبا و دوست داشتنی در گل آرایی در بین گل های دیگر از جایگاه بالایی بهره مند است. تنوع رنگ این گل و ساقه های بلند و برگ های سبز چرمی شکل آن سبب شده در دیزاین گل آرایی ها بتوان از شاخه بریده آن استفاده کرد و یکی از گونه های پر طرفدار و پر درآمد در این زمینه می باشد. برای مثال گونه Cubence یکی از گل های پرسود از این دسته گل ها می باشد که از برگ آن نیز می توان برای تزیین استفاده کرد.

امروزه استفاده از گل آنتوریوم در گل آرایی انواع سبد های خواستگاری، نامزدی و همچنین در گل آرایی به سبک ژاپنی بسیار رایج است و تولیدکنندگان گل با توجه به استقبالی که از گل آنتوریوم شده است بیشتر به پرورش و تکثیر این گل روی آورده اند.

از مزایای گل آنتوریوم که می توان به آن ها اشاره کرد عبارتند از:

  • دوام دوران گل طولانی مدت است و تا حدودا دو تا سه ماه می مانند.
  • یکی از مهمترین مزایای این گل که در گل آرایی مورد توجه قرار گرفته، دم گل آنتوریوم بلند و با وجود بریده شدن شاخه عمر طولانی دارد.

آنتوریوم به دو گلدار و برگی تقسیم می شود که عبارتند از:

  1. گونه های گلدار: این گونه ها شامل آندره نوم  و شرزریانوم می باشد.
  2. گونه های برگی: این گونه شامل کرستالیونوم و همچنین وی چی است، وی چی یکی از نادرترین گونه هاست که برگ های آن دارای رگه و چین های زیادی است.

قیمت آنتوریوم شاخه بریده در فروشگاه

قیمت آنتوریوم شاخه بریده در فروشگاه قیمت آنتوریوم شاخه بریده درجه یک در فروشگاه با توجه به فصل های مختلف، سایز گل و همچنین بر حسب هزینه هایی که برای تولید آن صرف شده متفاوت است، اما با این وجود از طرف اتحادیه صنف گل فروشان، قیمت این گل به عنوان هر شاخه بریده تعیین قیمت می شود.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا