گیاه زینتی سیکلامن

ارزانترین قیمت گیاه زینتی سیکلامن در گلخانه

گیاه زینتی سیکلامن معمولاً در گلدان های داخل خانه پرورش می یابد. با مراقبت مناسب، دوباره در پاییز شکوفا می شوند. دقیقاً وقتی کاملاً خفته باشند به شرایط رشد آنها بستگی دارد. اگر آنها گیاهان زیادی در خانه داشته باشند و گرما زیاد نگه داشته شود، سریعتر بیرون می روند. از طرف دیگر، برخی حتی به نظر نمی رسد کاملاً خوابیده باشند 

ارزانترین قیمت گیاه زینتی سیکلامن در گلخانه

نوع خاک مورد نیاز برای گیاه زینتی سیکلامن

نوع خاک مورد نیاز برای گیاه زینتی سیکلامن هنگامی که در خارج از خانه بزرگ شود، Cyclamen persicum اواخر زمستان یا اوایل بهار شکوفا می شود. cyclamen گلخانه معمولا در اواخر فصل تعطیلات تا اواخر زمستان مجبور به شکوفه شدن می شوند، اما دوره شکوفه طبیعی آنها زودتر است. مراقبت از سیکلامن با درجه حرارت مناسب شروع می شود. در طبیعت، سیکلامین ها در محیط های مرطوب رشد می کنند. اگر دمای خانه شما بیش از 68 درجه فارنهایت (20 درجه سانتیگراد) در طول روز و 50 درجه فارنهایت (10 درجه سانتیگراد) در شب باشد، سیکلامن شما به آرامی می میرد. دمای بسیار زیاد باعث می شود گیاه شروع به زرد شدن کند و گل ها به سرعت محو شوند. سیکلامن یک جنس کوچک اما متنوع از گیاهان است. بسیاری از گونه ها به طور کلی در مناطق سرپوشیده و بالاتر وجود دارند. cyclamen گلی دارای گلهای کوچک و معطر شیرین (1 / 2- تا 3/4 اینچ) است که بر روی ساقه های بلند تولید می شود، که بصورت عمودی بالای شاخ و برگ نگه داشته شده است. این گیاه چند ساله غده ای است که دارای برگ ها و گل هایی به شکل قلب در سایه های صورتی، قرمز یا سفید است. حتی شاخ و برگ جذاب است ، غالباً دارای مرمرهای نقره ای در قسمت های بالای برگ ها هستند. این گیاهان خانه های رنگارنگ به ویژه در فصل تعطیلات زمستانی بسیار محبوب هستند که می توانید در مراکز باغی و حتی فروشگاه های مواد غذایی مانند گل ها در قفسه ها شکوفا شوید کل گیاه در هنگام گل ، فقط به 8 سانتی متر می رسد. سیکلامن می تواند هفته ها شکوفا شود و به مراقبت بسیار کمی احتیاج دارد.  بهترین کار را می کند وقتی که در مخلوط گلدان های مستقر در خاک برای گیاه گلدان بکارید، در قسمت بالای غده فقط کمی بالاتر از خط خاک قرار دارد. 

واحد فروش گیاه زینتی سیکلامن در ایران

واحد فروش گیاه زینتی سیکلامن در ایران فروش گیاه زینتی امروزه طرفداران بسیاری پیدا کرده است و در تمامی خانه ها از این گیاهان زینتی استفاده می شود فروش این محصولات نیز بسیار افزایش یافته است و تعداد بسیار زیادی این محصولات را خریداری می کنند. فروش این محصولات هم به صورت آنلاین و غیر حضوری و هم به صورت حضوری برای همه امکانپذیر می باشد.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا