فیکوسفیکوس سبز

توزیع کننده فیکوس سبز ارزان قیمت

امروزه یکی از مهمترین و بهترین گل های آپارتمانی گل فیکوس سبز می باشد که در ن.ع خ.د بسیاز زیبا و محبوب بوده و مخصوص آپارتمان و محیط گلخانه می باشد که برگ های آن دارای رنگ ابلق و سبز می باشد که دارای طرفداران زیادی است.

توزیع کننده فیکوس سبز ارزان قیمت

معرفی و آموزش نگهداری از فیکوس سبز

معرفی و آموزش نگهداری از فیکوس سبز

این نوع گیاه آپارتمانی زیبا جزء درختچه های گیاهانی است که به سادگی و راحتی مورد نگهداری و مراقبت قرار گرفته و نیز دارای برگ های ریزان است که هر روز در فصل پاییز تعداد زیادی از آن ها را از دست می دهند.

همچنین برای مراقبت و نگهداری از فیکوس راه کارهایی وجود دارد که باید به آن ها توجه و دقت لازم داشت از جمله سایز، سرعت رشد، نور کافی، آب، دمای کافی، کود مرغوب، هرس کردن، تعویض گلدان و غیره می باشند که بسیار حائز اهمیت برای این نوع گل زیبا می باشند.

همچنین فیکوس ها دارای انواع و گونه های متفاوتی هستند که به صورت درختی، رونده و نیز بوته ای وجود دارند که هر کدام دارای زیبایی خاص خود و نیز منحصر به فرد بوده که  افراد با توجه به سلیقه خود آن را انتخاب و خریداری می نمایند.

صادر کننده انواع فیکوس سبز درجه یک

صادر کننده انواع  فیکوس سبز درجه یک

ایران به عنوان بزرگترین صادر کننده فیکوس در سراسر کشور و نیز تولید کننده انواع گل های آپارتمانی درجه یک است که از آن جمله گل فیکوس را در انواع مختلفی و نیز با شرایط خاص آب و هوایی و نیز زمین های حاصلخیز و استفاده از کودهای ارگانیک و دما و نور کافی توانسته بهترین و مرغوب ترین محصول عمده فیکوس را تولید و نیز روانه بازارهای داخلی و خارجی نماید که اکثر این نوع گل های آپارتمانی به کشورهای خارجی مانند: عراق، سوریه، گرجستان، ترکمنستان و دیگر کشورها با تولیدات بالا و نیز سفارشات بالا جهت تامین نیازهای افراد و بازاریان صادر می شوند که صادرات توانسته بر پیشرفت توسعه اقتصادی کشور تاثیر به سزایی داشته باشد.

همچنین صادرات گل و گیاهان زینتی آپارتمانی در ایران بسیار بالا بوده و یکی از بهترین محصولاتی هستند که دارای سود زیاد می باشد زیرا ایران با وجود شرایط اقلیمی مناسبو نیز دیگر شرایط  توانسته گل و گیاهان زیادی را در انواع متفاوت پرورش دهد که علاوه بر جنبه زیبایی از جنبه صادراتی بالایی نیز برخوردار می باشند.

انواع این نوع گل های آپارتمانی صادراتی بعد از مراحل تولید با کیفیت مطلوب در بسته بندی های متنوع به صورت محکم و زیبا قرار داده می شود و نیز با قیمت مناسب به صورت عمده به کشورهای خارجی صادر می شوند.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا