گل فیکوس شرابی

توزیع کننده گل فیکوس شرابی

فیکوس شرابی گونه ای از فیکوس با برگ های رنگ شرابی است که به نور زیادی دور از تابش مستقیم نور خورشید نیاز دارد و وقتی گیاه خشک شد آبیاری کنید. ساقه های چوبی و برگهای بزرگ و براق و چرمی بوته فیکوس آن را به یکی از گیاهان آپارتمانی خاص تبدیل کرده است. امروزه از سه نوع بوته فیکوس برای تغییر فضای مدرن ساختمان استفاده می شود. این درختچه زینتی گرمسیری یک گیاه مقاوم است به همین دلیل است که شرکت ما ، توزیع کننده گل فیکوس شراب ، این محصول را با قیمت مناسب به بازار عرضه می کند.

توزیع کننده گل فیکوس شرابی

3 مورد از مزایای فیکوس شرابی

3 مورد از مزایای فیکوس شرابی

  1. اگرچه فیکوس در جای مناسب خود به درختی بزرگ تبدیل می شود ، اما اغلب در بسیاری از مناطق دیگر ، از جمله کشور ما ، به عنوان یک گیاه زینتی و گلدانی استفاده می شود. نور مناسب برای فیکوس شرابی به این صورت است که : سایه را تحمل می کند ، اما مکانهای روشن را بیشتر ترجیح می دهد.
  2. یکی از دلایل ریزش برگها ، نور ناکافی در محیط است ، اما جابجایی این گیاه می تواند باعث ایجاد برگ زدایی شود. گیاه فیکوس شرابی دمای مناسب: گرما را تا 30 درجه سانتیگراد و سرما را تا 15 درجه سانتیگراد تحمل می کند ، اما بهترین دما برای رشد آن 20-25 درجه سانتیگراد است .
  3. نحوه آبیاری گلهای فیکوس: تا حدی خشکی را تحمل می کند ، اما رطوبت بیشتری را ترجیح می دهد و از طرفی خاک گلدان نباید خیس شود یا آب را نگه دارد ، زیرا برگهای پایینی گیاه به تدریج زرد شده و می ریزند .

تشنگی زیاد گیاه باعث لوله شدن و افتادگی برگ ها می شود که در این صورت می توان گیاه را به مدت 15 دقیقه در گلدان آب قرار داد. این گیاه به خاک با زهکشی خوب نیاز دارد که می تواند رطوبت را نیز حفظ کند.

مراکز فروش گل فیکوس آپارتمانی

مراکز فروش گل فیکوس آپارتمانی گل فیکوس آپارتمانی یکی از بادوام ترین و زیباترین گل ها است که برای خانه بسیار مناسب است. این گل را می توان به راحتی هم در فضای باز و هم به طور طبیعی در داخل خانه نگهداری کرد. شرایط مراقبت از فیکوس شرابی بسیار آسان است و هر کسی می تواند از آن مراقبت کند.

این گل باید در زیر نور شدید و غیر مستقیم خورشید قرار گیرد. همچنین ، خاک باید زهکشی خوبی داشته باشد. در مورد آبیاری ، شما باید در زمان مناسب زمانی که خاک خشک است آبیاری کنید. از این رو مراکز فروش گل فیکوس آپارتمانی شرکت ما این محصول را با قیمت به روز و منطقی به دست مشتری می رساند و حتی توانسته ایم این محصول را به کشورهای دیگر نیز صادر می گردد.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا