گیاه بنت قنسول

تولید کننده گیاه بنت قنسول

گیاه بنت قنسول از گیاهان زینتی آپارتمانی است که دارای برگ‌های زیبای قرمز رنگ است. چون این گیاه در زمستان گل می‌دهد به آن گل کریسمسی نیز می‌گویند. گیاه بنت قنسول،گیاهی ارزان قیمت است که طرفداران زیادی دارد و نگهداری کردن از آن آسان است.گیاهی رطوبت دوست است و گاهی ارتفاع آن به ۴٫۵ متر نیز می‌رسد. تولید و تکثیر این گیاه بیشتر در فصول گرم سال مانند بهار و تابستان از طریق قلمه زدن انجام می‌گیرد.

تولید کننده گیاه بنت قنسول

مختصری درباره فرآیند تولید گیاه بنت قنسول

مختصری درباره فرآیند تولید گیاه بنت قنسول برای تولید گیاه بنت قنسول باید شرایط خاصی رعایت شود و محیط مناسبی برای رشد گیاه فراهم شود تا گیاهی جدید تشکیل شود.این گیاه از طریق قلمه زدن در فصول گرم سال تکثیر می‌شود. بهترین زمان برای قلمه زدن گیاه ،زمانی است که براکته‌های قرمز، کرم و صورتی گیاه پدیدار می‌شوند.برای قلمه زدن سرشاخه‌های جوان را جدا کرده و داخل محلول ریشه‌زا قرار می‌دهند. معمولا ریشه زدن قلمه‌ها ۵ تا ۷هفته زمان می‌برد، پس از ریشه زدن قلمه ها را در خاک و گلدان می‌کارند‌.گل های این گیاه اغلب دراواخر پائیزشروع به ظاهر شدن می‌کنند. خاک مورد نیاز برای کاشت گیاه بنت قنسول باید شامل ترکیبی از پیت، خاک باغچه، کمپوست، ماسه یا شن نرم باشد.نسبت‌های این خاک‌ها بهتر است با هم برابر باشند. گیاه بنت قنسول، گیاهی رطوبت دوست است و به آب زیادی برای رشد نیاز دارد. بهتر است در هفته ۲ تا ۳ بار آبیاری انجام شود.در هنگام آبیاری آب را نباید بر روی برگ و ساقه بریزیم چون باعث ایجاد لکه‌های سفید رنگ روی برگ‌های گیاه می‌شود. بهتر است گیاه بنت قنسول به دور از تابش مستقیم خورشید نگه‌داری شود .قرار گرفتن گیاه در نزدیکی پنجره در نور غیرمستقیم ،به مدت ۶ ساعت در روز، نیاز نوری گیاه را برطرف می‌کند. دلیل ریزش ناگهانی برگ‌های گیاه: کمبود نیتروژن خاک گیاه، بیماری ریشه و مصرف بیش از حد کودهای شیمیایی است. اگر فقط برگ‌های قسمت انتهایی بریزد دلیل آن آبیاری کم گیاه است.

عرضه بدون واسطه گیاه بنت قنسول

عرضه بدون واسطه گیاه بنت قنسول عرضه گیاه بنت قنسول در گلخانه‌ها و مراکز تولید گل و گیاه صورت می‌گیرد.امروزه عرضه‌ی این گیاه زینتی آپارتمانی رونق بسیار خوبی در سراسر دنیا دارد. گیاه بنت قنسول، گیاهی ارزان قیمت است و طرفداران زیادی دارد.این گیاه را می‌توان به آسانی در منزل و آپارتمان نگه‌داری کرد. این گیاه را می‌توان مستقیم و بدون واسطه از گلخانه ها و فروشگاه‌های گل و گیاه به صورت حضوری و غیرحضوری با قیمتی بسیار مناسب‌تر از بازار خریداری نمود. واسطه‌ها ودلالان یکی از دلایل اصلی گرانی محصول می‌باشند‌ و اگر مشتریان مستقیما گیاه را از تولیدکنندگان خریداری کنند ،می‌توانند گیاه بنت قنسول را با قیمت و کیفیت مناسب تهیه کنند.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا