برگ بیدیبرگ بیدی ابلق

خرید برگ بیدی ابلق از مرکز اصلی

برگ بیدی ابلق، یکی از انواع گیاهان بسیار پرطرفداری است که در هر مکانی می تواند رشد مناسب خود را داشته باشد. برگ بیدی گیاهی است که از خانواده کملیناسه ها بوجود آمده است و برای تزئین کردن محیط خانه و گلخانه ها و پشت پنجره بسیار زیبا و کاربردی است.

در مراکز بسیاری این گیاه در حال ارائه شدن می باشند و معمولا در فصول خاصی از سال در نمایشگاه های گل و گیاه می توان آن را از این مراکز تهیه کرد.

خرید برگ بیدی ابلق از مرکز اصلی

رطوبت مورد نیاز برگ بیدی ابلق

رطوبت مورد نیاز برگ بیدی ابلق این گیاه دارای ساقه های رونده ای می باشد و برگ های آن بیضی شکل است. برگ بیدی، سریع رشد می کند و کم توقع و ارزان می باشد. از یک گلدان آن در یک سال متوالی، می توان ۵ گلدان جدید تهیه و تکثیر کرد.

در واقع به گیاه زیبای برگ بیدی گیاه لش  نیز گفته می شود که دلیل آن تکثیر زیاد آن در شرایط مختلف است.

برگ بیدی از بهترین گیاهانی است که به سادگی و در کم ترین شرایط در آپارتمان رشد می کند و برگ هایی آویزان و زیبا دارد.

برای نگهداری این گیاه نیازی به شرایط ویژه و بسیار خاص و فوق العاده نیست و نوع علفی آن به سادگی می تواند زینت بخش خانه باشد.

برگ بیدی دارای نوک های تیزی می باشد که بر روی آن ها دو رگه از رنگ های متفاوت نیز قابل مشاهده است.

این رگه ها به رنگ های سبز، سفید و کرم دیده می شوند ولی رنگ بنفش آن بسیار زیباتر و چشم نوازتر می باشد و طرفداران خاص خود را دارد.

اما برگ بیدی نیاز به نور زیادی هم دارد و در واقع احتیاجات نوری آن بالا است. اما رنگ های ابلق آن احتیاجات نوری بیش تری نسبت به مابقی رنگ های آن دارد.

کم ترین دما برای رشد این گیاه حدود 10 درجه سانتی گراد در زمستان است و در تابستان، درجه حرارت طبیعی اتاق کفایت می کند. البته در تابستان بهتر است در بالکن در محل سایه نگهداری شود.

اگر این گیاه را به صورت آویز نگه داری می کنید همواره باید گیاه سیر از آب باشد اما رطوبت مورد نیاز برای این گیاه در حد رطوبت خانه می باشد و نیازی به رطوبت بالا ندارد و رطوبت برای برگ در حد استاندارد منزل می باشد.

 هر دو هفته یکبار گیاه را باید با کود مخصوص گیاهان زینتی تغذیه داد و بهترین خاک برای آن خاک و کود آماده یا خاک گلفروشی است.

فروشندگان اصلی برگ بیدی ابلق در تهران

فروشندگان اصلی برگ بیدی ابلق در تهران اما گفته شد که به دلیل تکثیر بسیار سریع این گیاه به آن گیاه لش هم گفته می شود.

امکان گرفتن قلمه در کلیه فصل های سال از شاخه های این گیاه وجود دارد. بنابراین کار برای فروشندگان برگ بیدی بسیار راحت است. در واقع کاشت این گیاه بسیار به صرفه می باشد چرا که هم کار راحتی است و هم دارای مشتریان بسیار زیادی است.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا