گل فیکوس لیراتا

خرید عمده گل فیکوس لیراتا

افراد زیادی هستند که علاقه خاصی به گیاهان آپارتمانی دارند و مشاهده آنها انرژی زیادی را به فرد منتقل می کند گل فیکوس لیراتا یک گل زینتی مناسب برای دکوراسیون داخلی است بانوان خوش سلیقه ایرانی می توانند با انتخاب این گل به گلخانه خود رنگ و لعاب دیگری بدهند، خریداران می توانند گل فیکوس لیراتا را به صورت عمده تهیه کنند.

خرید عمده گل فیکوس لیراتا

آشنایی با روش نگهداری گل فیکوس

آشنایی با روش نگهداری گل فیکوس

روش نگهداری گل فیکوس:

گل فیکوس به نور زیاد ولی غیرمستقیم نیاز دارد بهترین مکانی که می‌توان این گل را قرارداد در پشت پنجره یا درب شیشه ای می باشد تا بتواند نور زیادی را جذب کرده و به خوبی رشد کند اگر فرد آن را به طور مستقیم جلوی نور خورشید قرار دهد برگ های آن دچار سوختگی شده و قهوه ای رنگ می شوند که ظاهر بسیار بدی به گل می دهد، بهترین جا برای نگهداری گل فیکوس پشت پنجره است و هر ماه باید آن را چرخاند تا نور به طور مساوی به همه قسمت های گل برسد.

میزان آب دهی:

یک قانون کلی برای همه ی گیاهان وجود دارد و آن هم این است که وقتی که سطح خاک خشک شد باید به گل بدهند، آبیاری بیش از حد به گل فیکوس باعث می شود که لکه های قهوه ای رنگ بر روی برگ ها و لبه های آن پدیدار شود که سبب ریزش برگها می شود و آبیاری کم نیز باعث پدیدار شدن لکه های قهوه ای بر لبه های آن می‌شود که این امر نیز سبب ریزش برگها می شود، پس افراد باید میزان آبدهی به گل را مدیریت کنند.

نکته: آبی که پایه گل پیروز می ریزند معمولاً هم دما با اتاق می باشد یعنی آب باید ولرم باشد.

روش تکثیر:

روش تکثیر گل فیکوس به صورت قلمه است، به این صورت که ساقه ی گل باید تا برگها حدوداً ۵ تا ۸ سانتی متر فاصله داشته باشد بعد از آن قلمه را درون لیوان شیشه ای گذاشته و آن را پشت پنجره قرار می دهند بعد از حدودا یک ماه گل ریشه می دهد و آماده کاشتن است در این مدت باید آب قلمه به طور مرتب عوض شود.

نکته:

دمایی که گل فیکوس باید در آن قرار داده شود آب و هوای گرم و مرطوب است. (دمایی بین ۱۸ تا ۲۴ درجه سانتیگراد)

مرکز فروش گل فیکوس لیراتا

مرکز فروش گل فیکوس لیراتا

مراکز بسیاری اقدام به فروش گل فیکوس لیراتا می کنند، اما راحت ترین روش خرید گل فیکوس از طریق خرید اینترنتی می باشد افراد می توانند با خیال راحت گل مورد نظر خود را سفارش دهند و آن را بدون هیچ گونه آسیبی درب منزل خود دریافت کنند، گل فیکوس لیراتا یک گل زینتی پرطرفدار است که دکوراسیون خانه را بسیار زیباتر می کند، این گل همچنین می تواند فضای خانه را تصفیه کند و محیطی سالم تر را برای افراد خانواده به ارمغان آورد. عرضه کننده این گل زیبا را به صورت عمده و یا جزئی برای خریداران ارسال می کند.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا