یاسیاس رونده امین الدوله

خرید یاس رونده امین الدوله از مرکز اصلی

همانطور که می دانید یاس رونده امین الدوله یا پیچ امین الدوله یکی از انواع یاس ها بوده که می توان آن را در اکثر باغچه های منازل ویلایی و یا حتی در پارک ها و بوستان های گل و گیاه خاص در کشور دید. این یاس که دارای رنگ سفید یا زرد است در مرکز اصلی فروش مانند سایت پیش رو برای مشتریان وجود دارد و شما می توانید بر اساس نیاز و سلیقه خود اقدام به خرید بوته گلدانی یا گل کامل آن کنید. 

خرید یاس رونده امین الدوله از مرکز اصلی

اصول پرورش گل یاس رونده امین الدوله

اصول پرورش گل یاس رونده امین الدوله برای پرورش یاس رونده مراحل و نکاتی وجود دارد که اگر همه آنها را به دقت و مو به مو اجرا کنید می توانید خودتان در منزل صاحب یک بوته زیبا از آن باشید.
یاس رونده امین الدوله نوعی از یاس بوده که به اقلیم خنک تا گرم نیاز دارد، بنابراین این گیاه را نمی توان در مناطق حاره ای پرورش داد.
میزان نور و دما برای این گیاه خیلی ضروری است به گونه ای که می توان گفت به آفتاب کامل نیاز دارد.
پیچ امین الدوله به علت بافت گیاهی مناسب و سازگاری بالایی که با محیط دارد در خاک هایی هم که املاح کمی دارند رشد می کند، ولی اگر به دنبال اثربخشی سریعتر هستید بهتر است از خاکی استفاده کنید که زهکشی شده است.
همچنین آبیاری مناسب و به موقع و کود دهی، از دیگر موارد ضروری برای پرورش این گیاه بوده که هر کدام از آنها را باید با دقت انجام داد، لازم است بدانید که فصل کوددهی این گیاه در اوایل بهار و اواسط تابستان است.
برای آبیاری به اندازه بوته ها توجه کنید اگر نو رویش بودند آن ها را به طور منظم آبیاری کرده و اگر جا افتاده بودند آبیاری منظم لازم نمی باشد چرا که بوته های قوی این گیاه در برابر خشکی مقاومت خوبی نیز دارند.
همچنین یکی از مراحل اصلی که هرس می باشد باید با دقت انجام شود تا شاخه ها و ساقه های باریک و زرد از بین رفته و جای آن را شاخه های قوی بگیرد، این کار در پایان گل دهی گیاه بهتر است انجام شود.  

نمایندگی پخش مستقیم یاس رونده امین الدوله

نمایندگی پخش مستقیم یاس رونده امین الدوله این مرکز به عنوان نمایندگی پخش مستقیم یاس امین الدوله به صورت اینترنتی می تواند دیگر انواع یاس مانند یاس زرد، سفید، کبود و قرمز را به سراسر ایران توزیع و پخش نماید، شما می توانید بر اساس نیاز و سلیقه خود اقدام به خرید بوته گلدانی یا گل کامل آن کنید. 
جالب است بدانید که ریشه اصلی و پیدایش این گیاه در آسیا و مخصوصا ایران است به گونه ای که حتی در اشعار حافظ هم در قرن هشتم به آن اشاره شده است.  

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا