فیکوس

سفارش عمده فیکوس ابلق لیراتا

به اکثر خانه های ایرانی که نگاه کنید، اثری از گل و گیاه را داخل منزلشان خواهید دید که این موضوع، نشان از علاقه وافر ایرانیان به گل و گیاه و سرسبزی دارد. اما یکی از گیاهانی که شاهد استفاده روزافزون آن در آپارتمان های امروزی می باشیم، گیاه فیکوس ابلق لیراتا است که دارای برگ های سبز و پهنی بوده و دکوراسیون داخلی با چشم اندازی زیبا را رقم خواهد زد. اکنون فرصت برای سفارش عمده فیکوس ابلق فراهم بوده و می توانید از آن نهایت بهره را ببرید.

سفارش عمده فیکوس ابلق لیراتا

اصول مراقبت از فیکوس ابلق

اصول مراقبت از فیکوس ابلق گیاهان آپارتمانی که امروزه در خانه های ایرانی به وفور دیده می شوند، ضمن به وجود آوردن یک چشم انداز زیبا و سرسبز، تمام انرژی های منفی را از فضا دور کرده و خواه ناخواه در حال خوب اهالی منزل، تاثیر می گذارند و از نقش موثر آنها در این زمینه، هیچ راه انکاری نیست؛ اما یکی از گیاهان آپارتمانی که هم در نوع خود، سرسبز و زیبا به نظر رسیده و هم اثرات بسیار مثبتی را به دنبال خواهد داشت، گیاه فیکوس ابلق لیراتا است.

لیراتا از گیاهان آفریقایی به شمار آمده و متشکل از برگ هایی درخشان و سبز رنگ می باشد، به طوری که با نگاه کردن به آن، محو این گیاه جذاب خواهید شد؛ حال در ادامه قصد داریم تا به موضوعی دیگر راجع به این گیاه بپردازیم که آن ذکر مواردی در خصوص اصول مراقبت از فیکوس ابلق می باشد که با این موارد در قسمت زیر اشاره شده است:

  1. این گیاه نباید بیش از حد آبیاری شود که این کار ممکن است به آن صدمه وارد کرده و باعث ریزش برگ هایش شود، برای آبیاری باید ابتدا منتظر ماند تا حدود پنج سانتیمتر از خاک خشک شود و سپس آبیاری به آن را شروع نمود.
  2. نباید آن را در معرض نور مستقیم آفتاب قرار داد که باعث بروز پدیده سوختگی در این گیاه می شود؛ بلکه باید نور را به صورت غیر مستقیم به آن تاباند.
  3. نیاز نیست حتماً کود قوی به این گیاه تزریق شود، بلکه دادن کود رقیق شده، آن هم در فصول مشخص مثل پاییز و بهار، کافی و بسنده می باشد.

خرید عمده فیکوس ابلق لیراتا

خرید عمده فیکوس ابلق لیراتا هم اکنون یک موقعیت مناسب برای خرید فیکوس ابلق لیراتا برای شما خریداران عزیز فراهم آمده و طی آن خواهید توانست این گیاه سرسبز و شاداب را با صرف کمترین هزینه تهیه کرده و در انتها از گیاهی که چنین فوایدی را برای افراد به دنبال خواهد داشت، بهره مند شوید:

  • این گیاه جذاب علاوه بر اینکه فضای دوست داشتنی ای را به وجود می آورد، باعث به کنترل درآوردن رطوبت محیط نیز می گردد.
  • گرد و غبار موجود در فضا را دفع نموده و عملیات تصفیه سازی را انجام می دهد.
  • همچنین از آلرژی های فردی کاسته و باعث درمان عطسه و گلودرد می شود.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا