گل فیکوس صادراتی

شرکت فروش گل فیکوس صادراتی

در بازار گل های بسیار زیادی وجود دارند که اکثرا جز گل های تزئینی به شمار می روند، گل فیکوس میز یکی از گونه های گل های تزئینی به شمار می رود که در بسیاری از آپارتمان ها و فضاهای باز نیز دیده می شود، این گل در سزایط دمایی و محیطی خاص رشد بهنتری دارد به همین دلیل باید تمامی شزایط لازم را برای رشد آن به وجود آوریم تا گل دچار مشکل نشود، شرکت فروش گل، این محصول را تکثیر و در بازارها عرضه می کند.

شرکت فروش گل فیکوس صادراتی

عوامل موثر در پرورش بهینه گل فیکوس

عوامل موثر در پرورش بهینه گل فیکوس گل فیکوس گلی است که در فضای باز رشد آن تا بالای 30 متر نیز ادامه می یابد این محصول دارای برگ هایی پهن و نوک تیز است که می تواند زیبایی خاصی را به محیط بدهد البته در هنگام پرورش این گل باید یکسری از شرایط را رعایت کرد تا این گل به راحتی رشد کند.

در هنگام قلمه زدن از این گل حتما قلمه ها را از ساقه های باکیفیت گل انجام دهید و اجازه دهید تنها یک برگ بر روی قلمه بماند تا ریشه زنی بهتری داشته باشد، ضمن این که هر نوع خاکی نیز برای این گل مناسب نیست و بهتر است برای پرورش این گل از خاک باغچه که با کود دامی و گیاهی مخلوط است استفاده گردد تا رشد بهتری داشته باشد.

گل فیکوس نسبت به خشکسالی مقاومت خوبی دارد به همین دلیل تیاز به آبیاری زیادی ندارد شما می توانید در فصول گرم سال دو بار در هفته این گل را آبیاری کنیذ البته دقت داشته باشید که آبیاری را در روزهای پشت سرهم انجام ندهید زیرا ازدیاد آب می تواند به این گل آسیب برساند.

اگرچه این گل نسبت به خشکسالی مقاوم است اما منظور این نیست که باید دیر به دیر آن را آبیاری کنیم، زیرا اگر در آبیاری این گل کوتاهی شود می تواند به لوله شدن و آویزان شدن برگ های این گل بیانجامد.

حتما این گل را در معرض تابیدن نور خورشید قرار دهید البته دقت کنید این کار را به صورا غیر مستقیم انجام دهید زیرا تابش نور مستقیم خورشید می تواند به این گل آسیب وارد کند البته فیکوس در سایه نیز به رشد خود ادامه می دهد اما بهتر است در نعرض نور قرار بگیرد تا رشد بسیار بهتری داشته باشد.

توزیع کننده انواع گل فیکوس صادراتی

توزیع کننده انواع گل فیکوس صادراتی تولید گل فیکوس صادراتی در کشورمان نیز انجام می شود، این گل بیشتر در استان های جنوبی کشورمان که شرایط آب و هوایی گرم و مرطوبی را دارند بهتر رشد می کند، اما در دیگر مناطق کشور نیز در گلخانه ها به راحتی آن را پرورش و توزیع می کنند.

عرضه گل فیکوس به کشورهای خارجی بسیاری صادر و از آن ارز آوری انجام می گیرد شما نیز می توانید این محصول را از ما خریداری از آن لذت ببرید.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا