آنتوریوم

صادرات آنتوریوم شاخه ای به خاورمیانه

گل آنتوریوم شاخه ای گلی است زیبا، لوکس و براق که در رنگ های متنوع وجود دارد. این گل ماندگاری بالایی دارد. اما در کشورمان ایران به دلیل شرایط و امکانات مساعد پرورش گل، گلخانه های متعددی به پرورش این گل و دیگر گل های شاخه بریده می پردازند. 

در حال حاضر بزرگ ترین خریداران انواع گل شاخه ای و به طور خاص گل آنتوریوم از کشورهای خاورمیانه هستند. از این روی این محصولات به کشورهای مختلفی در خاورمیانه صادر می شوند.

صادرات آنتوریوم شاخه ای به خاورمیانه

شرایط نگهداری از آنتوریوم شاخه ای

شرایط نگهداری از آنتوریوم شاخه ای آنتوریوم گیاهی است که گل آن بسیار زیباست و به شکل قلب است این گل خانواده اسپات است.

اما شرایط نگهداری از آنتوریوم شاخه ای باید به گونه ای باشد که از مرحله برداشت تا ورد به بازار داخلی و خارجی نباید کیفیت گیاه، تازگی و همچنین شادابی آن کم شود. 

از این روی شرایط نگهداری از این گل بسیار اهمیت دارد. پس بنابراین با توجه به بازار هدف(که می تواند داخل ایران و یا کشورهای دیگر باشند.) این محصولات طبق استانداردهای ملی و بین المللی نگهداری می شوند.

بنابراین بعد از مرحله برداشت و در مرحله بعد، تفکیک و جداسازی گل های بی کیفیت و یا افت زده انجام می شود و همچنین جداسازی بر اساس رنگ گل، شکل ظاهری و اندازه انجام می شود و در نهایت بسته بندی صورت می گیرید. اما در حین بسته بندی و همچنین انتقال از گلخانه تا بازار های گل داخلی و خارجی شرایط خاصی باید رعایت شود از جمله:

  • سرد نگهداشتن اتاق بسته بندی و همین طور سرد نگهداشتن بسته ها درمرحله انتقال
  • بالا نگهداشتن رطوبت محیط (تا رطوبت  گل های شاخه بریده تبخیر نشود.)
  • تامین محلول غدایی در مراحل مختلف از جمله در مرحله حمل و نقل و یا انتقال
  • تامین آب سالم و بدون میکروب در تمامی مراحل و استفاده از محلول باکتری کش

عرضه کننده آنتوریوم شاخه ای زیبا

عرضه کننده آنتوریوم شاخه ای زیبا در چند سال اخیر، بازار گل و گیاه ایران همگام با بازار جهانی آن در حال رشد و پیشرفت بسیار سریعی است تا انواع گل و گیاه با کیفیت بالا و عالی را به دست خریداران برسد.

یکی از راه های خرید این گل های زیبا شاخه بریده و حتی گلدان (که هر دو بسیار محبوب و پر فروش) از طریق اینترنت و بصورت غیر حضوری است که بسیار رواج پیدا کرده است.

اما یکی از بزرگ ترین عرضه کننده آنتوریوم شاخه ای زیبا در واقع این سایت تخصصی است. این مجموعه که محصولات خود را با بهترین کیفیت و تازگی با شرایط نگهداری بسیار دقیق طبق استادارهای جهانی بصورت مستقیم و بدون واسطه ارائه می کند. بنابراین این محصولات علاوه بر کیفیت بالا و شادابی قیمت مناسبی نیز دارند.

برای اطلاع از قیمت و همچنین خرید اینترنتی انواع گل آنتوریوم زیبا در تنوع رنگی بسیار زیاد، می توانید با کارشناس فروش سایت تماس بگیرید.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا