برگ بیدیبرگ بیدی ارغوانی

صادرات برگ بیدی ارغوانی به خاورمیانه

برگ بیدی یکی از گیاهان بسیار پرطرفدار در حال حاضر می باشد و در رنگ ها و انواع بسیار بالایی در حال تکثیر و تولید است.  برگ بیدی ارغوانی هم یکی از انواع این گیاهان است که به دلیل رنگ زیبای آن دارای طرفداران بسیار زیادی است. این گیاه جزو گیاهان خزنده نیز محسوب می شود.

ما کشور ایران به دلیل داشتن قدرت تولید بالا، این گیاه را به سراسر جهان و از همه بیش تر به کشورهای خاورمیانه صادر می کند.

صادرات برگ بیدی ارغوانی به خاورمیانه

نیاز برگ بیدی ارغوانی به نور قوی

نیاز برگ بیدی ارغوانی به نور قوی بسیاری از مردم معمولا این گیاه را در بالکن و تراس خود و نگهداری می ‌کنند. برگ بیدی از گیاهانی است که پرورش آن زحمت زیادی ندارد. این گیاه بومی آمریکای جنوبی است که برگ‌های آن بخش زینتی گیاه را تشکیل می دهند.

 برگ بیدی ارغوانی از گیاهانی است که به راحتی رشد می کند و تکثیر می شود. نیاز برگ بیدی به شرایط خوب و فوق العاده، زیاد بالا نبوده و در آپارتمان به راحتی می توان از آن مراقبت کرد.

نور دادن به این گیاه به اینصورت است که نیاز به حداقل یک ساعت نور مستقیم آفتاب در روز دارد و بهتر است بیش تر از چهار ساعت در زیر نور مستقیم نباشد تا نیاز به آبیاری کم تری داشته باشد.

اگر برگ بیدی ارغوانی را در سایه و یا نور کم نگهداری کنیم، برگ های گل آن متمایل به سبز می شود و ساقه های آن  ظریف و شکننده خواهد شد.

 در فصل زمستان نباید زیاد نگران از بین رفتن این گل شد؛ چرا که فقط ساقه آن خشک می شود و به خواب زمستانی می رود اما ریشه آن همچنان زنده است.

 گلدان های برگ بیدی ارغوانی را هفته ای دو بار باید آبیاری کرد. در صورتی هم که گلدان ها زیاد در آفتاب هستند و هوا گرم است نیاز به آبیاری بیش تری دارند. اگر پای گلدان  هم خشک است نیاز به آبیاری دارد و این خود می تواند معیاری برای آب دادن باشد.


نمایندگی فروش برگ بیدی ارغوانی درجه یک

نمایندگی فروش برگ بیدی ارغوانی درجه یک گیاه برگ بیدی ارغوانی را می توان به راحتی تکثیر کرد و به همین دلیل است که به این گیاه، گیاه لش گفته می شود.

تولید کنندگان زیادی در گلخانه های خود به پرورش و تکثیر این گیاه روی آورده اند و نیاز گلخانه های سطح شهر را برآورده کرده اند. این گیاه به دلیل سازگاری بالای خود در محیط های مختلف، خریداران زیادی را به خود جذب کرده است و به همین دلیل است که فروش برگ بیدی در سراسر جهان با استقبال روبه رو شده است.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا