ساکولنت ستاره ای

صادرات بهترین ساکولنت ستاره ای به ترکیه

ساکولنت ها از گیاهان فوق العاده پرطرفدار در بازار می باشند. شکل ظاهری آن ها بی نظیر است و نیاز بسیار کمی به آب دارند؛ به همین علت به راحتی می توان از آنها نگهداری کرد و مطمئن بود که با کمی توجه همیشه به زیبایی روز اول باقی می مانند. ساکولنت ستاره ای از زیباترین انواع این گیاه است و ایران یکی از صادر کنندگان مطرح این محصول به کشورهای خارجی به ویژه ترکیه است. ساکولنت های صادراتی در اندازه ها و سن های متفاوت می باشند که بر اساس نژاد و سن قیمت گذاری می شوند. 

صادرات بهترین ساکولنت ستاره ای به ترکیه

آبیاری ساکولنت ها در فصول سرد سال

آبیاری ساکولنت ها در فصول سرد سال آبیاری نیاز تمام گیاهان است اما برخی از گیاه ها به آب، نیاز کمتری دارند مانند ساکولنت ها.
به طور معمول میزان آبیاری برای تمام گیاهان باید در فصل سرد سال کاهش یابد زیرا تبخیر آب کمتر است و گیاهان به دلیل کم بودن نور خورشید فعالیت خود را کاهش می دهند. در روزهای گرم سال توصیه می شود که هفته ای یکبار به آبیاری ساکولنت بپردازیم و در پاییز و زمستان دو هفته بعد از خشک شدن کامل خاک به شکلی که تمامی رطوبت خاک از بین رفته باشد باید به گیاه آبرسانی کرد. میزان آبی که به گیاه می دهید باید در حد خیس شدن تقریبا یک سوم خاک گلدان باشد تا آب به مدت زیاد در گلدان نماند و موجب پوسیدگی ریشه نشود. 
بعد از آبیاری یک نایلون شفاف را بر روی گلدان قرار می دهیم تا مانع یخ زدگی آب موجود در گلدان شویم که می تواند برای گیاه بسیار خطرناک باشد، البته در صورتی که در محیط خانه از ساکولنت نگهداری می کنید بدیهی است که نیازی به انجام این کار نیست. 

این گیاه به هر میزان که برگ های گوشتی و کلفت تری داشته باشد به آب کمتری نیاز دارد به همین علت گیاهان جوان باید کمی بیشتر در فصل گرم آب دریافت کنند و در فصل سرد نیز دوره های زمانی کوتاه تری برای آبیاری در نظر بگیرید. 

بازار فروش ساکولنت ستاره ای فوق العاده

بازار فروش ساکولنت ستاره ای فوق العاده با توجه به زیبایی فوق العاده این گیاه، بازار فروش آن همواره پر رونق است. فروش ساکولنت ستاره ای به کشورهای زیادی از مقصد ایران صورت می گیرد که می تواند موجب ارز آوری خوبی برای کشور باشد. 
هزینه پرورش آن بسیار پایین است زیرا نیاز به دستگاه های رطوبت ساز و یا خاک های بسیار غنی نمی باشد و صرفا با استفاده از نور خورشید و دقت در آبیاری می توان انواع آن را پرورش داد به همین بازار فروش آن در داخل کشور نیز بسیار پر سود است. 

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا