گل کالیسیا

صادرات کلی گل کالیسیا بنفش

گل کالیسیا بنفش جزء گیاهان همیشه سبز و آپارتمانی می‌باشد، که روش نگهداری آن تقریباً آسان می باشد. برای خرید گیاه برای منزلتان با توجه به سلیقه ی خود انواع و اقسام گیاهان را میتوانید انتخاب کنید، ولی گل گیاه کالیسا یکی از بهترین گزینه‌ها برای شما می باشد. چرا که هم گل دارد و همیشه سبز است و هم چند سال طول عمر دارد.

صادرات کلی گل کالیسیا بنفش

درباره ویژگی های گل کالیسیا

درباره ویژگی های گل کالیسیا نام این گیاه از یک کلمه یونانی گرفته شده و به معنای زیبایی می باشد. گلبرگ های این گیاه مقابل هم دیگر قراردارند و سبز می باشند، ولی گاهی اوقات خطوط بنفش هم در بین آن ها پیدا میشود. مهمترین ویژگی‌های گیاه کالیسیا موارد زیر می باشد: گیاه کالیسیا در خانه شما می تواند هوا را تصفیه کند. و همچنین با عمل فتوسنتز، عمل اکسیژن رسانی را زیاد میکند. علاوه بر موارد گفته شده گیاه کالیسیا می‌تواند به عنوان یک درمان خانگی هم مورد استفاده قرار گیرد.

اگر مشکل هاضمه و دل درد دارید شما میتوانید برگهای این گیاه را از هم جدا کنید، و آن را بجوید تا دل درد و مشکل هاضمه شما رفع شود. به همین دلیل است که از آن به عنوان آنتی بیوتیک، آنتی اکسیدان طبیعی، و آنتی باکتریال نام می برند. در روسیه از این گیاه برای مشکلات پوستی استفاده می شود. همچنین می توان برای درمان سرماخوردگی هم از این محصول استفاده نمود. این گیاه نوزده نمونه دارد که همه آنها متعلق به آمریکای جنوبی و مرکزی و در آرژانتین می باشند. این گیاه می‌تواند تا ۳ متر در ارتفاع و عرض رشد کند. این گیاه رطوبت دوست می باشد پس بهتر است همیشه مرطوب باشد.محصول نامبرده معمولا از کشورهای همسایه صادر می شود.

خرید مستقیم گل کالیسیا بنفش

خرید مستقیم گل کالیسیا بنفش از یک کود مایع متعادل هر ۴ هفته ای یک بار برای رشد گیاه استفاده کنید.این گیاه مثل یک موجود زنده امکان دارد که دچار مشکل و بیماری شود. ولی با شناخت این موارد می توان از بیمار شدن گیاه جلوگیری کرد. از جمله موارد که به این گیاه آسیب می‌رساند و باعث بیمار شدن گیاه می‌شوند موارد زیر می باشند: آب رسانی کم، نور نامناسب، شوک های گرمایی، پوسیدگی ریشه، رطوبت نامناسب، آب دهی زیاد، این موارد نام برده می تواند به گیاه شما آسیب برساند. پس قبل از خرید باید به این نکات توجه کرد تا بتوانید از آن به خوبی محافظت کنید. خرید گل کالیسیا به صورت اینترنتی هم امکان‌پذیر است. شما می توانید گل کالیسیا بنفش را با کمترین هزینه سفارش دهید. ولی با توجه به این که شما در کجای کشور قرار دارید قیمت متفاوتی برخوردار است.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا