آنتوریوم شاخه ای

عرضه کننده آنتوریوم شاخه بریده ایرانی

آنتوریوم شاخه بریده یکی از گونه های شیپوری ها به حساب می آید. این گل از قشنگ ترین و با ارزش ترین گل های جهان به شمار می رود. آنتوریوم از گل های زینتی آپارتمانی است و در طول سال گل های بسیاری می دهد. عرضه کننده آنتوریوم ایرانی جذاب ترین گیاهان را ارائه می کند.

عرضه کننده آنتوریوم شاخه بریده ایرانی

مواد غذایی مورد نیاز گل آنتوریوم شاخه بریده

مواد غذایی مورد نیاز گل آنتوریوم شاخه بریده مواد غذایی آنتوریوم شامل موارد خاصی است. برای اینکه گیاه به خوبی رشد کند، باید در شرایط خوبی قرار بگیرد. این گونه طی دو مرحله اصلی رشد می کند. مرحله رشد اول، جوانی است که بعد از آن به مرحله دوم، یعنی  سیمپودیال می رسد و با رشد هر برگ، توانایی گل دهی می یابد. تفاوت دو مرحله را در تغییر شکل دم برگ ها می توان دید. قاعده های برگ های جوان دارای غلاف هستند، در حالی که گیاه بالغ دارای گوشوارک می باشد. در ادامه به بررسی تغذیه مناسب گیاه خواهیم پرداخت.

ابتدا لازم است بگوییم، بعد از آنکه گل ها را تهیه نمودید، طبق راهنمایی گل فروش عمل کنید. آنتوریوم نیاز به کودهای حاوی پتاسیم و نیتروژن دارد، زیرا این نوع کود ها موجب جذب مواد غذایی دیگر توسط گیاه می شود. کودهای محلول در آب به صورت آماده وجود دارند، تنها کافی است آنها را از نزدیکترین گل فروشی تهیه نمایید. حتما میزان آب گیاه را چک کنید، گل ها نیاز فراوانی به آب دارند و در صورت کمبود آب به شدت آسیب خواهند دید.

ترکیبات معدنی آمونیوم و نیترات در حفظ کیفیت اولیه و رشد گیاه تاثیر چشم گیری دارد. هر یک از این دو ماده معدنی را به طور جداگانه مورد استفاده قرار دهید. عناصر غذایی را هر دو هفته یک بار بر اساس دستور العمل نگهداری گل، اضافه نمایید. استفاده از محلول های غذایی مخصوص گیاهان در رشد و حفظ کیفیت گیاه تاثیر چشم گیری خواهد داشت. از طرفی غلظت محلول ها و عناصر غذایی نباید بیش از حد مورد نیاز باشد، زیرا گیاه دچار آسیب جدی خواهد شد. شرایط محیطی مناسبی از نظر آب و هوایی برای گل ها فراهم آورید. نور خورشید هم یکی از منابع تغذیه ای مهم در این گونه به حساب می آید.

 

قیمت فروش آنتوریوم شاخه بریده در بازار

قیمت فروش آنتوریوم شاخه بریده در بازار قیمت فروش آنتوریوم وابسته به اندازه و کیفیت گل می باشد. از لحاظ اقتصادی تهیه این گل ها بسیار به صرفه است، زیرا طرفداران زیادی دارد.

این گونه مختص مناطق گرمسیری است و بعد از گیاه ارکیده مقام دوم را در میزان کیفیت و رشد دارد. فروش گل به صورت عمده صورت می پذیرد و از قیمت مناسبی برخوردار می باشد.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا