برگ بیدیبرگ بیدی نانوک

عرضه کننده برگ بیدی نانوک

ازجمله گیاهان اپارتمانی بسیار زیبا که حالت رونده دارد برگ بیدی نانوک را میتوان نام برد.زادگاه این گل زیبا بومی امریکای جنوبی می‌باشد.برگ بیدی انواع مختلفی دارد ازجمله برگ بیدی نانوک صورتی میتوان نام برد این گل زیبا به سرعت رشد میکند..

برگ بیدی ازجمله گل‌هایی است که در تصفیه هوا موثر و مفید است بنابراین نگهداری این گل در خانه محل کار توصیه میشود ازلحاظ زیبایی میرجاوه خاصی به محیط میدهد.برای نگهداری این گل باید شرایطی را فراهم کرد.

عرضه کننده برگ بیدی نانوک

اطلاعاتی مختصر در مورد برگ بیدی نانوک صورتی

اطلاعاتی مختصر در مورد برگ بیدی نانوک صورتی

خاک گلهای برگ بیدی باید مرطوب باشد تا بهتر رشد و نمو کند.درفصول گرم مثل تابستان باید هفته ای یکبار الی دوبار گل را ابیاری کرد و در زمستان ماهی یکبار گل را ابیاری کنید .چون اگر خاک برگ بیدی پر اب باشد ریشه این گیاه ازبین میرود و دوام نمیاورد.

این گل علاقمند به نور می‌باشد اما نور مستقیم خورشید باعث میشود برگهای ظریف گل ازبین برود بنابراین با نور غیر مستقیم گل را زیباتر و شاداب تر خواهید دید.طرحهایی که روی برگهای این گل وجود دارد درایر تابش نور زیباتر جلوه میکند .

دمای مناسب گل‌های برگ بیدی نانوک صورتی معمولا بین 18تا23درجه سانتیگراد کفایت میکند البته دو یا سه درجه گرمتر هم دمای مناسبی است .اما اگر دمای زیر ده درجه را داشته باشد برگهای این گل زیبا زرد و پژمرده و خشک می‌شود.

برای خاک مناسب این گل زیبا مقداری شن و ماسه را باهام گلدان معمولی ترکیب کنید البته بدون ابیاری زیاد که به کل اسیب نرسد .برای کوددهی این گل ازکود جامد استفاده کنید قبل از کود دهی باید خاک گلدان مرطوب باشد تا اسیبی به گل نرسد.

چون برگ بیدی دارای رشد زیادی می‌باشد باید مدام این گل را هرس کرد و برگهای ناسالم و ساقه های خشک شده را جدا کنید و گرنه گلدان زشت و زننده می‌شود و جلوه زیبایی ندارد.براب تکثیر این گل زیبا روش اسانی وجوددارد.

یک تکه از ساقه برگ بیدی را جدا میکنیم و ان را در گلدان باخاک تازه بکارید با ابیاری مدام خاک گلدان ریشه این گیاه رشد میکند و تقویت میشود و در زمان کوتاهی تبدیل به یک گلدان بزرگ برگ بیدی می‌شود .

از مشکلاتی که ممکن است باعث نابودی برگ بیدی شود ابیاری زیاد این گل است که ریشه آن را نابود وگل را خراب میکند.کنه و شپشک نیز روی گل‌برگ‌های برگ بیدی ممکن است نفوذ کند با شستشوی این گل میتوان این مشکل را رفع کرد.

مراکز پخش مستقیم برگ بیدی نانوک

مراکز پخش مستقیم برگ بیدی نانوک

پخش برگ بیدی نانوک در تمام مراکز فروش گل در سراسر کشور بدون واسطه با عرضه مستقیم صورت میگیرد .میتوانید این گل زیبا را از گل‌فروشی‌ها خریداری کنید و از زیبایی و خواص زیست محیطی این گل بهره مند شوید.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا