گل کالیسیا

عرضه کننده گل کالیسیا صورتی

گلها که جلوه ای از زیبایی خدا در زمین برای انسانها هستند دارای انواع متفاوتی می باشند. گونه های گلها در طبیعت بسیارفراوان وجود دارد .ازجمله گل کالیسیا یکی از گونه های گل می‌باشد .گل کالیسیا خود به تنهایی دارای تنوع بسیاری می‌باشد .

ازجمله گونه های گل کالیسیا صورتی می‌باشد که اصالت این گل به آرژانیتن و نواحی امریکای جنوبی نسبت داده میشود.این گل را میتوان در خانه نیز بعنوان گل خانگی نگهداری کرد سازگار با اپارتمانی نیز می‌باشد.

عرضه کننده گل کالیسیا صورتی

چگونه از گل کالیسیا نگهداری کنیم؟

چگونه از گل کالیسیا نگهداری کنیم؟ گل کالیسیا یک گیاه در مانی محسوب میشود که از ان برای دردها وکبودی ها میتوان استفاده کرد.البته از روغن این گیاه هم میتوان استفاده کرد.گل کالیسیا دارای برگهای سبز پررنگ است و بصورت آویز در گلدان‌های خانگی نگهداری کرد که زیبایی خاصی به محیط می دهد.گلبرگهای کالیسیا در فصل پاییز برنگهای بنفش و صورتی تغییر می کند. در فصل پاییز باید ابیاری این گل را محدود کرد و کمتر ابیاری شود.این گیاه دارای از گونه سوکولنت می‌باشد که دارای شکوفه های زیبایی می باشد.

نور خورشید برای این گیاه مناسب است و این گل رطوبت دوست می‌باشد.دمای شرجی و محیط مرطوب برای این گل ترجیح داده میشود .هرچقدر نور بیشتری به گل‌برگ‌های این گل زیبا بتابد خطوط بنفش و صورتی روی آن زیباتر می شود. خاک این گیاه نباید خشک شود.رطوبت کافی در سطح خاک این گلدان باید وجود داشته باشد .برای کود دهی باید از کودهای گیاهی در ترکیب خاک گلدان استفاده شود .باید مواظب آفت هایی که ممکن است به گل حمله کنند باشیم.

روش قلمه زدن یکی از راههای تکثیر گل کالیسیاست.برای قلمه زدن این گل ساقه را جدا کرده در خاک مرطوب قرار داده و باید مرطوب نگه داشته شود تا ریشه بزند و رشد کند.برای هرس کردن برگها نیز باید دقت کردتا به گل آسیبی نرسد.ریشه کلمه کالیسیا در زبان یونانی به معنای زیبایی می‌باشد و به گل کالیسیای صورتی بانوی صورتی نیز گفته میشود.اسمهای دیگر این گل زیبا برگ بیدی مینیاتوری و عروس چمن نیز نامیده میشود و این نشان دهنده زیبایی و محبوبیت این گل است.

دمای مورد نیاز و‌مناسب این گیاه معمولا بین 10تا30درجه سانتیگراد است .کالیسیای معطر در اخر تابستان شکوفه های زیبایی با عطری بسیار شامه پسند میدهد که بعد ازچندهفته ازبین میرود و عمر کوتاهی دارد .

فروشنده گل کالیسیا صورتی

فروشنده گل کالیسیا صورتی عرضه گل کالیسیا در گل‌فروشی‌ها و گلخانه های سراسر کشور با بهترین کیفیت به مشتریان عرضه میشود.گل کالیسیا بخاطر شرایط نگهداری مطلوبی که دارد مورد پسند بسیاری از گل دوستان می‌باشد .

در ایران علاوه بر مصرف داخلی گل کالیسیا را به کشورهای دیگر نیز صادر میکنند و یکی از راههای اقتصادی برای ارز آوری در داخل کشور است و کمک به اقتصاد ملی محسوب میشود .

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا