گیاه نخلگیاه نخل ماداگاسکار

فروشنده انواع گیاه نخل ماداگاسکار آپارتمانی

نخل ماداگاسکار، گیاهی است که از مناطق گرمسیری به بقیه نقاط جهان رفته است و به خاطر شباهتی که به نخل دارد به این نام خوانده می شود ولی در اصل این گیاه نخل نیست. این گیاه یکی از مقاوم ترین و زیباترین گیاهان آپارتمانی است. انواع گیاه نخل ماداگاسکار آپارتمانی امروزه به خاطراينكه مورد توجه عده كثيرى قراردارد از بازار خوبى برخوردار است. فروشندگان نخل ماداگاسکار بسته به نوع و ارتفاع قیمت های متفاوتی را برای آن در نظر میگیرند.

فروشنده انواع گیاه نخل ماداگاسکار آپارتمانی

مشخصات مهم گیاه نخل ماداگاسکار

مشخصات مهم گیاه نخل ماداگاسکار

نخل ماداگاسکار از جمله گیاهان آپارتمانی است که با داشتن حداقل شرایط نگهداری می تواند به حیات خود ادامه دهد. لازم به ذکر است که این گیاه سمی بوده، به همین منظور از دسترس کودکان دور نگه داشته شود. در اینجا به مشخصات مهم این گیاه می پردازیم:

  • این گیاه خزان دارد و همانند اکثر گیاهان به خواب زمستانی می رود، پس نگران این موضوع که گیاه دچار افت شده باشد نباشید، در فصل بهار دوباره برگ ها جوانه می زند.
  • این گیاه تصفیه کننده خوب هواست و هوای محیط را تمیز می کند.
  • آبیاری، خاک و محل نگهداری این گیاه با هم ارتباط متقابلی دارد و نبود هر کدام از این موارد موجب از بین رفتن نخل ماداگاسکار می شود.
  • نور: نخل ماداگاسکار به نور مستقیم خورشید نیاز دارد، اگر نمی توانید این شرایط را مهیا کنید در پشت پنجره ای که نور مناسبی دارد نیز قابل نگهداری است.
  • خاک: بستری که این گیاه در آن کشت می شود باید دارای زه کشی خوبی باشد که آب اضافی را از داخل خاک تخلیه کند در غیر این صورت ریشه گیاه آسیب می بیند و گیاه از بین می رود.
  • آبیاری: آبیاری منظم نخل ماداگاسکار موجب شادابی آن می شود، آبیاری دو هفته یکبار برای گیاه اجباری است ولی این نکته را باید مد نظر قرار داد که در زمستان به آبیاری زیادی احتیاج ندارد. از اسپری کردن آب برروی برگها خودداری کنید مخصوصا زمانی که نور روی برگها میتابد . آبیاری را زمانی انجام دهید که خاک گلدان خشک شده باشد.

مراکز خرید گیاه نخل ماداگاسکار آپارتمانی

مراکز خرید گیاه نخل ماداگاسکار آپارتمانی امروزه با توجه به پیشرفت های که به وجود آمده است، راحت تر از گذشته می توان این گیاه زیبا را تهیه کرد و از آن لذت برد، روش های خرید گیاه نخل ماداگاسکار آپارتمانی عبارتند از :

  1. گلخانه ها(با بازارهای گل فروشی)
  2. مغازه های گل فروشی
  3. گل فروشی های اینترنتی

اگر از طرفداران خرید اینترنتی هستید این نوع خرید را به شما پیشنهاد می کنیم زیرا در کمترین زمان و بدون اتلاف وقت می توانید این گیاه را در مکان مورد نظر دریافت کنید در غیر این صورت خرید از گلخانه ها و گل فروشی ها به صورت حضوری تهیه کنید.برای آگاهی از قیمت این گیاه می توانید به وب سایت های مورد نظر مراجعه کنید‌

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا