ساکولنت آئونیوم

فروش عمده ساکولنت آئونیوم با قیمت ارزان

ساکولنت آئونیوم از زیرگروه گیاهان کراسولاسه می باشد. معمولا ساقه این گیاه به رنگ کرم مایل به قهوه ای می باشد. همچنین، برگ های این گیاه متنوع است و می تواند از سبز تا بنفش متغیر باشد و حتی گاهی به رنگ مشکی نیز تغییر می یابد. در این بخش شما می توانید با این گیاه زیبا بیشتر آشنا شوید. فروش عمده ساکولنت آئونیوم با قیمت ارزان

بهترین مکان برای نگهداری ساکولنت آئونیوم

بهترین مکان برای نگهداری ساکولنت آئونیوم این گیاه در شرایط مناسب گل های بسیار زیبایی را به وجود می آورد که شما می توانید از آنها لذت ببرید. شرایط نگهداری ساکولنت نسبت به سایر گیاهان متفاوت تر است. گیاه آئونیوم را باید در آفتاب مستقیم یا مکان های که دارای نیم سایه است قرار بدهید. گیاه آئونیوم که دارای برگ های بنفش رنگ می باشد باید حتما در نور مستقیم آفتاب قرار بگیرد ولی از طرف دیگر، گیاه آئونیوم که دارای برگ های سبز می باشد باید در مکان های نیم سایه قرار بگیرد. بهتر است که این نوع گیاه را در فصل تابستان در مقابل اشعه مستقیم آفتاب قرار ندهید چرا که اشعه مستقیم نور خورشید باعث می شود که برگ و گل های این گیاه بسوزد. ولی نور مستقیم آفتاب در فصل زمستان کاملا برای این گیاه مناسب و ضروری می باشد چرا که به رشد گیاه کمک می کند. 

خرید ساکولنت آئونیوم در بازار تهران

خرید ساکولنت آئونیوم در بازار تهران معمولا گیاه آئونیوم نسبت به سایر گیاهان به آب کمی نیاز دارد و برای کشور ما که دچار کم آبی می باشد، گیاه مناسبی است. برای آب دادن به این گیاه باید خاک این گیاه را در نظر داشته باشید. اگر که خاک گیاه تا عمق 1 متری خشک باشد نیاز به آبیاری دارد. از طرف دیگر، میزان آبیاری این نوع گیاه در فصل زمستان نسبت به فصل تابستان کمتر است. آبیاری این نوع گیاه نیز متفاوت است. گیاه ساکولنت که دارای ساقه می باشد به آب کمتری نیاز دارد اما گیاهی که دارای ساقه نمی باشد باید به طور منظم آبیاری شود. این کار موجب می شود که برگ های گیاه دارای چروکیدگی نشود. بسیاری از مردم علاقه زیادی به این نوع گیاه دارند. شما برای خرید ساکولنت آئونیوم به گلخانه یا گل فروشی های سطح شهر مراجعه کنید. این گلفروشی و گلخانه های مختلف دارای گلها و گیاهان متنوع و تازه ای هستند که شما می توانید از آنها خریداری کنید. قیمت این نوع گیاه به اندازه و همچنین نوع گیاه بستگی دارد. هر چی گیاه مینیاتوری تر باشد، قیمت آن نیز گرانتر می باشد. این گیاه زیبایی بسیاری دارد که شما می توانید با خریدن آنها زیبایی را به خانه خود هدیه بدهید. 

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا