قلمه داوودی

فروش عمده قلمه داوودی مینیاتوری بسیار زیبا

قلمه داوودی مینیاتوری بسیار زیبا بهترین گزینه برای کاشت در فضای باز و باغچه می باشد و زیبایی دو چندانی به فضای باغچه می بخشند. این محصول دارای گونه های مختلفی است و معمولاً زادگاه اصلی آنها آسیا می باشد. فروش عمده قلمه داوودی مینیاتوری در فصل های خاصی از سال صورت می پذیرد.

فروش عمده قلمه داوودی مینیاتوری بسیار زیبا

شرایط نگهداری از قلمه داوودی مینیاتوری

شرایط نگهداری از قلمه داوودی مینیاتوری

شرایط نگهداری از قلمه گل داوودی مینیاتوری بسیار آسان است و این محصول را می‌توان به راحتی در داخل باغچه های باز مورد کشت قرار داد.

نکاتی در این زمینه باید مورد توجه واقع شود تا امکان رشد بهتر این محصول و شرایط ایده آل پرورش آن میسر شود. در ادامه مطلب این نکات را به صورت تیتوار بیان خواهیم کرد:

  1. خاک مناسب: این گیاه را باید در گلدان های  که دارای ترکیبی از خاک نرم و شن هستند، کاشت.  همچنین می ‌توانید به خاک گلدان این گیاه کود دامی به نسبت مساوی با خاک اضافه کنید.
  2. دمای مناسب: این گیاه دارای گونه های مختلف است و شرایط دمایی متفاوتی برای رشد نیاز دارد. پس باید توجه کرد گونه ای را انتخاب کنید  که با شرایط محیط زندگی سازگار باشد. اما معمولاً  دمای این نوع گیاه بین ۱۰ الی ۲۷ درجه متغیر است.
  3. نور مناسب: قلمه گل داوودی مینیاتوری به طور کامل  به نور خورشید به صورت مستقیم نیاز دارد و اگر نور کافی به این گل نرسد غنچه های آن باز نمی شود. اگر در گلدان اقدام به کاشت این گل می کنید باید حتما به فکر نور آن باشید و بهترین محل را برای قرار دادن این گلدان انتخاب نمایید.
  4. نیاز آبی: این گیاه به صورت مدام نیاز به آبیاری دارد و باید در محلی کاشته شد که مرطوب باشد. اگر این محصول را در باغچه کاشتید باید هر روز صبح و عصر  آن را آبیاری کنید و اگر در گلدان اقدام به کاشت کردید باید از خاک های مرطوب برای آن استفاده نمایید.
  5. تغذیه و کود دهی: بهترین کود برای کاشت بهتر این گیاه کود های ازت و پتاس هستند که  سرعت رشد گل های این گیاه را تسریع می بخشند.

صادرات قلمه داوودی مینیاتوری به صورت عمده

صادرات قلمه داوودی مینیاتوری به صورت عمده در راستای روش های آسان نگهداری از قلمه داوودی مینیاتوری، این محصول به صورت عمده در مناطق مختلف از ایران مورد کشت قرار می ‌گیرد. در راستای این موضوع امروزه صادرات قلمه داوودی جزو تجارت های پرسود شناخته شده باشد و افراد زیادی در این زمینه وارد فعالیت شدند که می‌ توانند قلمه گل داوودی را در سن های متفاوت و در اندازه های مختلف به بازار ارائه دهند.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا