گیاه پتوسگیاه پتوس بلک

فروش عمده گیاه پتوس بلک

یک گلدان زیبا، می تواند به حال و هوای منزل و یا‌ محل کار شما، رنگی تازه بدهد. گیاه پتوس بلک، یکی از پر طرفدارترین گیاهان آپارتمانی می باشد، که با توجه به سازگاری این گیاه با شرایط مختلف، بسیار مورد توجه و استقبال قرار گرفته است.فروش عمده گیاه پتوس بلک

چگونگی پرورش صحیح گیاه پتوس

چگونگی پرورش صحیح گیاه پتوس پرورش و نگهداری گیاه پتوس بلک، بسیار راحت است، و همه ی افراد می توانند تنها با دانستن نکاتی ریز، این گیاه آپارتمانی و جذاب را نگهداری کنند. ما در این مطلب، بخشی از نکات مهم، در پرورش صحیح گیاه پتوس را بازگو می کنیم.

فضای مناسب،‌ اولین نکته ای است، که باید به آن توجه ویژه ای کرد. گیاه پتوس بلک رونده است، یعنی به سرعت رشد می کند و طول آن تا سه متر هم افزایش پیدا می کند. به همین سبب، برای پروش این گیاه باید مکانی مناسب در نظر گرفت. فضای کم، باعث روی هم افتادن برگ های پتوس بلک، می شود که نتیجه ای جز نرسیدن نور کافی، حمله حشرات و پوسیدگی ندارد.

یکی دیگر از مواردی که در پرورش گیاه پتوس بلک نقش تاثیرگذاری دارد، میزان تابش نور می باشد. به طور معمول این گیاه زینتی، می تواند با همه ی شرایط نوری سازگار شود، اما باید توجه داشته باشید که از تابش مستقیم‌ نور خورشید جلوگیری کنید. نور مستقیم، گل شما را خشک می کند و اگر به همین روند ادامه بدهید، پتوس بلک شما از بین می رود.

بهترین شیوه نوردهی در فضای باز، ایجاد سایه برای گلدان پتوس بلک می باشد، و برای نوردهی در آپارتمان و داخل منزل و اداره، پشت پنجره و نور متوسط مناسب می باشد.

نحوه صحیح آبیاری نیز، نقش بسزایی در پرورش گیاه پتوس بلک دارد.‌ یک یا دو روز در هفته، می تواند نیاز این گیاه به آب را برطرف کند؛ اما برای اطمینان بیشتر بهتر است به خاک و برگ پتوس نگاه کنید. هر زمان خاک گلدان خشک بود، و برگ های آن قهوه ای شده بودند، به این معناست که گلدان نیازمند آبیاری می باشد. اگر برگ های پتوس بلک، به رنگ نارنجی زرد درآمدند؛ به معنای آبیاری بیش از حد گیاه می باشد.

عوامل دیگری مانند دما و خاک گلدان نیز، در رشد و پرورش این گیاه زیبا نقش دارند. دمای پنجاه تا نود درجه، می تواند دمای مناسبی برای رشد پتوس بلک باشد.

عرضه کلی گیاه پتوس بلک

عرضه کلی گیاه پتوس بلک زیبایی و نگهداری آسان گیاه پتوس بلک، سبب شده تا به گیاهی پر طرفدار و پرفروش تبدیل شود.‌ شرکت ما، خدمات خود را در تولید و فروش گیاه پتوس و دیگر گل های آپارتمانی و رسیدگی به خاک، کود و غیره با بالاترین کیفیت انجام می دهد.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا