گل سبز آلاستیکا

فروش مستقیم گل سبز آلاستیکا

گل سبز آلاستیکا درجنوب کشور ما بسیار دیده می شود.این درختچه برگ های پهنی دارد و بسیار درخشنده و براق است و به رنگ سبز و ابلق هستند.این گیاه بیشترین رشد آن در بهار و تابستان است. گیاه آلاستیکا یک گیاه سمی است و باید حتما در حین کار دستکش بپوشید و یا بعد از کار با این گل دستان خود را کاملا بشویید تا دچار حساسیت های پوستی نشوید.

یک نکته دیگر اینکه گیاه آلاستیکا را در جاهایی که تاریک است قرار ندهید چون باعث خارج شدن این گل از زیبایی و فرم اولیه می شود و زشت و بد شکل می شود.این گیاه در تغییرات دما حساس هستند و در هر دمایی نمی توانند تحمل و مقاومت کنند.

فروش مستقیم گل سبز آلاستیکا

آنچه باید از گل آلاستیکا مینیاتوری بدانید

آنچه باید از گل آلاستیکا مینیاتوری بدانید

گل آلاستیکا مینیاتوری یک گیاه بسیار زیبا و جذابی است که امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است.مراقبت و نگهداری از این گل بسیار کار ساده و آسانی است و فقط باید برای محافظت از آن ها مقدار آب دادن، کود دادن، نور کافی و نوع خاک را رعایت کرد و به طور مناسب و متعادل این کار ها را انجام داد مثلا اگر این گل را در گرما قرار دهیم باعث لکه برگی قارچی می شود و برگ گل را تخریب می کند.

و ویژگی های مثبت این گل رشد سریع آن ، زیبایی و مقاوم بودن آن است. برای تکثیر این گل یا می توان قلمه از ساقه یا برگ آن گرفت و کاشت و یا می توان با خواباندن هوایی در بهار و تابستان آن را تکثیر کرد. این گیاه را در فصل زمستان نباید هرس کرد و بهترین زمان برای هرس آن در اواخر فصل زمستان و تابستان است.این گیاه زیبا منبع کائوچوی هندی است و مورد استفاده زیادی قرار می گیرد.

تولید کنندگان گل سبز آلاستیکا

تولید کنندگان گل سبز آلاستیکا

با تولید گل آلاستیکا توسط تولیدکنندگان کشور موجب نفع زیاد برای پرورش دهندگان و تولیدکنندگان شده است.آن ها این گل سبز را با قیمت های مناسب به فروش می رسانند .

مشتریان هنگام رفتن به گل خانه ها با وجود گل های زیاد و زیبا و رنگارنگ به این گل خیره می شوند و زیبایی و جذابیت این گل برای آن ها فوق العاده زیاد است و اکثر خریداران بدون خرید این گل از گل خانه بیرون نمی روند اگر چه قیمت بالایی هم داشته باشند.

پرورش دهندگان این گل با مراقبت و نگهداری از یک گلدان گل بعد از مدتی بعد از رشد آن این گل ها را قلمه قلمه می کنند و آن ها را به صورت بسیار زیادی تکثر می کنند و به فروش می رسانند که این کار برای آن ها پر از درآمد و پر از سود فراوان است.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا