گل گل فوشیا

قیمت انواع گل فوشیا گوشواره ای در یزد

گل فوشیا گوشواره ای یکی از گل های زیبا و خوشرنگ است که قابل نگهداری در باغچه، گلخانه و حتی آپارتمان است، گل فوشیا به دلیل وزن خوشه هایش حالت آویزانی دارد که به این دلیل با اسم گل گوشواره ای شناخته می شود این گل در شهر یزد پرورش داده شده و با قیمتی مناسب به فروش می رسد. 

قیمت انواع گل فوشیا گوشواره ای در یزد

آبیاری گل فوشیا در فصل زمستان

آبیاری گل فوشیا در فصل زمستان گل فوشیا گوشواره ای گلی است که به کندی رشد می کند، اما قابل پرورش در انواع گلخانه ها و حتی منازل می باشد. این گیاه در جهان در رنگ های مختلفی موجود می باشد که با پیوند زدن آن ها تعداد انواع این گاه نزدیک به صد نوع رسیده است، گل فوشا بسیار مقاوم بوده و اغلب پیوندی می باشد.

هر گیاهی را باید در شرایط مناسب آن نگهداری نمود تا آسیب ندیده و در سلامت به زندگی خود ادامه دهد چرا که گل ها و گیاهان نیز موجوداتی زنده هستند، شرایط نگهداری گل فوشیا:

 1. تامین نور مورد نیاز 
 2. دمای مناسب
 3. آبیاری 
 4. خاک مناسب
 5. رطوبت مناسب 
 6. کود دهی
 7. هرس و … 

جالب است بدانید آبیاری گل فوشیا در فصل زمستان هفته ای یک بار کافی بوده و رشد گیاه به خوبی پیش می رود که این گیاه نیاز به آبیاری مرتب دارد، به طوری که نباید اجازه داد خاک آن خشک شود اما در فصول سرد سال اگر یک بار در هفته به این گیاه آبرسانی شود رشد آن به خوبی پیش خواهد رفت.

در فصول گرم نیز آبیاری دوبار در هفته می باشد البته باید در هنگام رشد این گیاه را سیراب کرد، اما در صورتی که گل داد روند آبیاری را مقدار کند می کنیم تا آب اضافی موجب آسیب دیدن گل فوشیا نشود.

خرید گل فوشیا گوشواره ای مستقیم از گلخانه

خرید گل فوشیا گوشواره ای مستقیم از گلخانه گل فوشیا از گل های زینتی بوده و قابلیت نگهداری در انواع مکان ها را دارد:

 1. باغچه 
 2. گلخانه 
 3. خانه و حتی خانه های آپارتمانی 
 4. و … 

این گل زیبا در انواع رنگ ها پرورش داده شده و به فروش می رسد، گل فوشیا به شکل درختچه ای است که خوشه های آن به دلیل سنگین بودن آویزان شده اند و به همین دلیل زیبایی آن چند برابر شده و نام گل گوشواره ای را نیز برای خود گرفته است. 

این گیاه می تواند زینت بخش منازل شما بوده و زیبایی خانه تان را دو چندان کند. این گیاه در قیمت مناسبی به فروش می رسد، اما خرید گل فوشیا به صورت مستقیم از گلخانه و یا سایت مربوط به گلخانه به دلیل نبود واسطه می توانید آن را با قیمت مناسب تری تهیه کنید. 

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا