پتوس قلبی

قیمت خرید پتوس قلبی صادراتی در بازار

از مرسوم ترین و محبوبترین گیاهان آپارتمانی می توان به پتوس قلبی اشاره کرد که یک گیاه رونده بوده و برای استفاده در قسمت های مختلف خانه بسیار مناسب است. نیاز این گیاه به نور کم می باشد و به همین علت به خوبی در فضای داخلی آپارتمان رشد می کند. چند گونه از این گیاه وجود دارد که بر اساس هر نژاد قیمت های متفاوتی برای این گیاه در نظر گرفته می شود. 

قیمت خرید پتوس قلبی صادراتی در بازار

انواع مختلف گیاه پتوس قلبی

انواع مختلف گیاه پتوس قلبیویژگی های انواع گیاه پتوس قلبی را می توانید در لیست زیر مشاهده کنید. 

  • پتوس سبز: برگ ها سبز رنگ می باشند و فرم آن ها به شکل یک قلب بر عکس است که از قسمت پهن آن به ساقه متصل است. رونده بوده و ساده ترین و معمولترین پتوس است. 
  • پتوس ابلق: این پتوس ترکیبی از رگه های سبز تیره و روشن دارد که در صورتی که در نور مناسب قرار بگیرد رگه های کم رنگ آن بیشتر می شود و شکل جذاب تری پیدا می کند 
  • پتوس ابلق یا پتوس طلایی: پتوس طلایی دارای برگ های سبز رنگ می باشد که بر روی آن ها رگه های از رنگ زرد با تناژ متفاوت وجود دارد و هرچه در معرض نور بیشتری قرار گیرد این رگه ها از نظر رنگ پر رنگ تر شده و از لحاظ گستردگی بیشتر می شوند. در صورتی که نور کافی دریافت نکند گیاه تبدیل به پتوس سبز خواهد شد. 
  • پتوس نئونی: این پتوس دارای رنگ سبز روشن و بسیار زیبایی است و یکی از کمیابترین انواع این گیاه است. نیاز آن به نور کم است و در تمامی قسمت های خانه می توان از آن نگهداری کرد. 
  • پتوس نقره ای: این گونه از گیاه دارای برگ های ضخیم سبز رنگ است که بر روی آن لکه های نقره ای رنگ مشاهده می شود و یکی از بهترین گزینه ها برای محیط های کم نور است. 

فروشندگان پتوس قلبی فوق العاده

فروشندگان پتوس قلبی فوق العاده فروشندگان پتوس قلبی فوق العاده تلاش می کنند که بالاترین میزان کیفیت را به خریدار ارائه دهند همچنین قیمت را همواره در رنجی مناسب نگهدارند تا خریداران متفاوت بتوانند این محصول را تهیه کنند. سیستم حمل و نقل آن ها نیز باید به گونه ای باشد که گیاه را به سراسر کشور بدون صدمه ارسال نمایند. 

این سایت از فروشندگان معتبر این محصول می باشد و می تواند شما را برای خریداری انواع گونه های این گیاه زیبا یاری کند. قیمت های ارائه شده نیز بسیار مناسب می باشد و در صورت خرید در تعداد بالا به شما تخفیف خوبی ارائه خواهد شد. 

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا