گیاه سیکلامنگیاه سیکلامن زرد

قیمت خرید گیاه سیکلامن زرد

گیاه سیکلامن در انواع رنگ های متفاوت وجود دارد. این گیاه، گیاهی پیاز دار است که از فصل پاییز تا فصل بهار گل دهی خود را انجام میدهد. نهایتا تا ۳۲ سانتی متر رشد میکند. اکثرا در آپارتمان ها نگهداری میشود به عبارتی نوعی گیاهی آپارتمانی است، اما میتوان آن را در باغچه نیز پرورش داد. خریدار میتواند برای تهیه این گیاه، با مراجعه به گلخانه های گسترده ای که در سراسر کشور وجود دارند، کرد و هم میتواند از طریق وب سایت های اینترنتی به خرید این گیاه زیبا پرداخت.

قیمت خرید گیاه سیکلامن زرد

علت زرد شدن برگ گیاه سیکلامن

علت زرد شدن برگ گیاه سیکلامن این گیاه نوعی گیاهی علفی و زینتی است و به آب و هوای نامناسب بسیار حساس اند. برگ گیاه سیکلامن شکلی فرورفته دارد و به همین علت از جذابیت و زیبایی خاصی برخوردار بوده و توجه زیادی را به خود جلب کرده است.این گیاه جزء گیاهانی است که حتی در زمستان نیز گل دهی می کند. این گیاه نوعی گیاه پایا می باشد یعنی در فصل تابستان با ریشه های خود می میرد و در فصل پاییز، شکوفه دهی خود را آغاز می کند. گیاه سیکلامن، به دو اسم دیگر نیز شناخته می شود: پنجه مریم و نگونساز.

گیاه سیکلامن بعد از فصل پاییز یعنی فصل گل دهی خود، به مرور زرد شده و خراب می سود، اما اگر تاج آن سالم باشد علت زرد شدن برگ های این گیاه ممکن است به سبب: گرمای شدید، معرض قرار گرفتن طولانی مدت در نور، رطوبت زیاد و‌.‌‌..باشد و در این صورت به آن گیاه سیکلامن زرد گفته می شود. برگ های زرد شده سیکلامن، هیچ گاه رشد نخواهند کرد و رشد این گیاه تنها به وسیله برگ های سالم با تاج های سالم آن انجام پذیر است.

مرکز فروش گیاه سیکلامن زرد

مرکز فروش گیاه سیکلامن زرد امروزه به علت وجود منازل آپارتمانی متعدد، و عدم رشد اکثر گیاه های زینتی، گلخانه های زیادی در سراسر کشور وجود آمده اند که با پرورش انواع گیاه های زینتی آپارتمانی این مشکل را حل نموده اند‌.در این گلخانه ها افراد می توانند انواع مختلف هر گیاه را خریداری نموده و طریقه نگهداری از آن ها را آموزش ببینند. گیاه سیکلامن دسته ای از این گیاهان آپارتمانی بوده است که با یادگیری صحیح شرایط نگهداری و راه های مراقبت از آن میتوان این گیاه زیبا را تا چندین سال به همراه داشت.

یکی دیگر از راه های خرید این گیاهان، وب سایت های اینترنتی می‌ باشد. یعنی خریدار میتواند با مراجعه به سایت های مختلف فروش گیاه های آپارتمانی، به گیاه مورد نظر خود در رنگ و یا نوع دلخواه دست یافت. قیمت گیاه سیکلامن، دامنه این بین عدد۷۰تا۲۰۰هزارتومان را داراست. که با توجه به ویژگی های گیاه دامنه قیمت آن متفاوت است، بطوری که گیاهی با ویژگی های برتر و خاص تر، قیمت بالاتری را از آن خود میکند.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا