گل فیکوس بلک

قیمت عمده گل فیکوس بلک

قیمت عمده گل فیکوس بلک در برخی اوقات بیشتر و در برخی اوقات دیگر کمتر است چرا که در فصل های مختلف سال قیمت آن متفاوت است دلیل آن هم به رشد خوب با بد آن بستگی دارد، همچنین این طبقه از اختلاف قیمت؛ به دلیل اندازه طول و عرض برگ های آن می باشد، اگر می خواهید درمورد ویژگی گل فیکوس ابلق اطلاعات کسب کنید در ادامه همراه ما باشید.

قیمت عمده گل فیکوس بلک

گل فیکوس ابلق چه ویژگی هایی دارد؟

گل فیکوس ابلق چه ویژگی هایی دارد؟ گل فیکوس ابلق یکی از گیاهان خانواده موراسه گیاه خانگی فیکوس است که زادگاه اصلی آن در آسیای استوایی می باشد. این گیاه در هوای آزاد به اندازه سی متر ارتفاع دارد؛ هم چنین این گیاه تنه ای پهن و مقاوم تا قطر دو متر دارد و ریشه های آن برای پشتیبانی کردن شاخه های سنگین است.

اندازه طول آن ۱۰ الی ۳۰ سانتی متر و عرض آن ۵ الی ۱۵ سانتی متر می باشد و حتی گاهی برگ های آن به ۴۵ سانتی متر هم می رسد. این گیاه به مراقبت بسیار خاصی نیاز دارد و گیاهی بسیار زیبا و مدرن است که در بیشتر خانه های آپارتمانی نیز یافت می شود.

این گیاه شیره ی سفید رنگی دارد که از آن در صنعت کائوچو استفاده می کنند و به همین دلیل به این گیاه درخت کائوچو هم گفته می شود. گیاه فیکوس در فصل زمستان مقداری ریزش در برگ هایش دارد و دلیل این اتفاق این است که برای فصل بهار با انرژی بیشتری به سبز کردن محیط بپردازد‌‌.

این گیاه هوای آلوده ی محیط را به خوبی تصفیه می کند و بسیار برای خریداری و نگهداری آن در منزل سفارش شده است. گیاه فیکوس مدام به آب نیاز دارد و بهتر از است هر گاه که احساس کردیم خاک آن خشک شده است مقداری آب به آن بدهیم و خاک آن را همیشه مرطوب نگه داریم.

همین طور لازم است به این گیاه مدرن و زیبا در فصل بهار و تابستان مقداری کود بدهیم تا برگ هایش سالم و تازه بمانند. این گل فیکوس ابلق هر چند که هوای آلوده را تصفیه می کند اما برگ های سمی ای نیز دارد و اگر کودک و یا حیوانی از آن بخورند مسموم می شود.

عرضه بدون واسطه گل فیکوس بلک

عرضه بدون واسطه گل فیکوس بلک عرضه بدون واسطه گل فیکوس در تمامی گل فروشی و گل خانه های سر تا سر ایران صورت می گیرد و به دلیل خاصیت هایی که در تصفیه هوا دارد محبوبیت بسیار زیادی پیدا کرده است، عرضه گل فیکوس همچنین در بیشتر کشور های دیگر نیز صورت می گیرد چرا که این گل به دلیل بوی خوبی که دارد محبوبیت جهانی دارد، شما نیز اگر قصد خرید دارید می توانید خرید بدون واسطه را تجربه کنید تا هم برای تان به صرفه باشد و هم از وقت و زمان صرف شده برای خرید کاهش یابد‌.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا