گل گل کالانکوئه

قیمت فروش گل کالانکوئه هلندی درجه 1

آیا با گل کالانکوئه هلندی آشنایی دارید؟ از قیمت فروش نوع درجه 1 آن مطلع می باشید؟ به این سوالات در ادامه پاسخ ارائه می دهیم و از جانب دیگر، می کوشیم تا به روش های نگهداری آن نیز به صورت اجمالی اشاره کنیم. در هر حال، اگر علاقه مند به گل های خاص هستید، مطالعه این مقاله را از دست ندهید. 

قیمت فروش گل کالانکوئه هلندی درجه 1

زمان آبیاری گل کالانکوئه هلندی

زمان آبیاری گل کالانکوئه هلندی  گل های کالانکوئه هلندی، ساقه های گوشتی ای دارند و به همین علت، مقاوم در برابر خشکی کشیدن هستند. به همین دلیل باید زمان آبیاری کالانکوئه هلندی را به صورتی در نظر گرفت. این گیاه البته به آبیاری منظم احتیاج دارد و به همین علت، باید در هنگام این کار، سطح خاک خشک شده باشد. 

در تابستان که فصل گرما است، این گل، در هفته یک تا دو بار آبیاری شود؛ اما در زمستان بهتر است یک بار در هفته این کار را انجام دهید. به این موضوع دقت کنید که آبیاری زیاد و یا کم، باعث می شود تا گیاه با تنش آبی مواجه شود که این موضوع سبب ریختن گل و برگ ها و در صورت ادامه دادن، به مرگ آن منجر می شود. 

از علائم کم آبی این محصول می توان به چروک شدن برگ های آن اشاره کرد. در هر حال، ضمن این که باید به آبیاری آن دقت شود، گیاه به خاک، نور و همینطور کوددهی مناسب نیز نیاز دارد. این گل، زیبایی خیره کننده ای دارد و به علت مقاوم بودن، از جمله گیاهان آپارتمانی محبوب به شمار می رود. 

صادرکننده انواع گل کالانکوئه هلندی به ترکیه

صادرکننده انواع گل کالانکوئه هلندی به ترکیه افراد زیادی در ایران هستند که کارشان تولید گل های مختلف است. این گیاهان، به کشورهای مختلفی نیز ارسال می گردند. از این جمله، شاهد صادر کردن انواع گل کالانکوئه هلندی به ترکیه هستیم که به روش های متفاوتی انجام می شود. صادرکننده کالانکوئه، در رنگ های زیر به این کار مبادرت می ورزد: 

  • رنگ سفید 
  • رنگ قرمز 
  • رنگ نارنجی 
  • رنگ گلبهی 
  • رنگ سرخابی 
  • رنگ زرد 

باید گفت، این گل ها به صورت گیاهان کوچک و بزرگ صادر می شوند. آنان را در گلدان های پلاستیکی و یا سفالی قرار می دهند که می تواند جنبه تزیینی هم داشته باشند. روی هم رفته، صادرات این نوع از گیاهان می تواند سود بسیار خوبی نصیب بازرگان و یا حتی پرورش دهنده نماید. 

باید بگوییم، گل کالانکوئه هلندی، مشتریان زیادی در خارج از ایران دارد. این محصول را نه تنها به ترکیه بلکه سایر کشورهای همسایه دیگر نیز صادر می نمایند. همانطور که گفتیم، در تنوع بالایی محصول ارسال می گردد. این گل بر اساس نوع رنگ و همینطور سن و سال، قیمت گذاری می شود. 

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا