گل قاشقی

قیمت گل قاشقی برگ پهن صادراتی در مشهد

گل قاشقی برگ پهن از جمله گیاهانی است که به علت رویش در جنگل ها برای رشد خود نیاز به نور مستقیم خورشید ندارد و در محیط های آپارتمانی و به دور از نور در صورت مناسب بودن دیگر شرایط لازم، می تواند رشد نماید. قیمت گل قاشقی برگ پهن که در گلخانه های مشهد پرورش داده می شود، پایین می باشد و به علت درشت بودن برگ ها برای صادرات بسیار مناسب است، این عوامل باعث شده تا امروزه افراد زیادی در زمینه صادرات این گیاه آپارتمانی در حال باشند و بازار خرید بسیار مناسبی داشته باشد.

قیمت گل قاشقی برگ پهن صادراتی در مشهد

تغذیه مناسب گل قاشقی برگ پهن

تغذیه مناسب گل قاشقی برگ پهنگیاهان بطور کلی برای رشد نیاز به تغذیه مناسب دارند و تغذیه آن ها شامل: نور خورشید، آب، خاک، دما و کود می باشد، اما تمام این عوامل برای گیاهان مختلف متفاوت است و برخی از گیاهان ممکن است به یک یا دو مورد از این عوامل احتیاج نداشته باشند و این عامل باعث ایجاد تفاوت میان گیاهان شده است. در این قسمت قصد داریم تا تغذیه گل قاشقی را که در واقع همان موارد گفته شده می باشد برای شما توضیح دهیم تا اگر شما نیز گلخانه و یا یک گلدان از این نمونه گل را دارید، بتوانید به خوبی از آن نگهداری کرده و از طراوت آن لذت ببرید.

  • گل قاشقی اصلا نیاز به نور مستقیم خورشید ندارد و در شرایط نیمه سایه و یا دارای نور کم رشد می کند اما نکته مهم این است که این گیاه به شدت در مقابل نور های فلوئورسنت از خود واکنش نشان می دهد و این نور ها برای آن مضر می باشند.
  • خاک این گیاه باید بسیار سبک باشد بگونه ای که آب اضافه را از خود خارج نماید و بدین صورت مانع از پوسیدگی ریشه و ساقه گیاه شود، در واقع خاک مناسب این گیاه خاکی با یک لایه پیت ماسه به همراه یک لایه دیگر ماسه و خاک باغچه می باشد.
  • این گیاه با داشتن برگ های گوشتی می تواند آب را در خود ذخیره نماید به همین علت به آب کمی نیاز دارد و فقط کافی است هفته ای یکبار و آن هم در صورت خشک بودن خاک آن، آبیاری شود.
  • دمای مناسب برای رشد این گیاه بین 10 تا 30 درجه سانتی گراد است و دمای بیشتر و یا کمتر مانع از رشد آن می شود.

نمایندگی فروش گل قاشقی برگ پهن

نمایندگی فروش گل قاشقی برگ پهنگل قاشقی توسط گلخانه داران و نمایندگی های فروش آن ها در بازار به فروش می رسد و نمایندگی فروش گل قاشقی در کشور بسیار زیاد شده است، مجموعه ما بعنوان یکی از تولید کنندگان و نمایندگان فروش این گل در بازار ایران می باشد که گل های خود را با قیمت بسیار کم به افراد خواهان محصولات گیاهی و گلدار عرضه می نماید.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا