داووی مینیاتوریگل

مراکز توزیع گل داوودی مینیاتوری

پاییز یکی از فصل هایی که گل و گیاهان در آن کم کم رو به زردی و ریختن می کنند اما جالب است بدانید که در این فصل گل هایی داوودی به زیباترین حد از خود می رسند و باعث جلوه ای زیبا به فصل زرد پاییز می شوند ،گل داوودی از جمله گل هایی در رنگ های گوناگون می باشد که طیف وسیعی از آن را گل های داوودی سفید رنگ در بر می گیرد.مجموعه بازرگانی گلکار ها یکی از بهترین مراکز تهیه و توزیع انواع گل داوودی مینیاتوری در سراسر ایران به صورت اینترنتی می باشد.

مراکز توزیع گل داوودی مینیاتوری

مختصری درباره فرآیند تولید گل داوودی

مختصری درباره فرآیند تولید گل داوودی می خواهیم شما را با فرآیند تولید گل داوودی آشنا نماییم: بهترین زمان کاشت این گل های زیبا چه زمانی است؟ در اخرین روز های زمستان تا بهار و آخرین روز های فصل تابستان تا پاییز مناسب ترین زمان جهت کاشت گل های داوودی می باشد.

جهت کاشت بذر این گل باید خاک مناسب کشت در سینی مناسب این کار فراهم شود، بدین صورت که مخلوطی از شن و خاک برگ و خاک سبک را تهیه می کنند و سپس بذر های گل را با فواصل مناسب از یکدیگر می کارند و روی ان را با مقدار مناسب از خاک در حدود نیم سانتیمتر پوشانده و با مقداری آب خاک آن را مرطوب می کنند.

جهت حفظ رطوبت خاک نیز از یک نایلون جهت پوشش آن استفاده می شود.رسیدگی و نگه داشتن رطوبت خاک ضروری است تا زمانی که حدودا 14 روز طول می کشد گل ها جوانه بزنند.زمانی که گل های داوودی جوانه زدند نایلون را از روی آنها برداشته و سینی را به جای که تابش نور مستقیم آفتاب هست،تغییر مکان می دهند.

اما چنانچه قصد دارید گل های داوودی را در فضای باز پرورش دهید بهتر است جایی که تابش نور خورشید به صورت مستقیم است این کار را انجام شود.سپس خاک را شخم زده تا نرم شود و با استفاده از کود خاک را غنی کرده و مقداری شن جهت زهکشی به ان افزوده و جوانه های گل را در فاصله های بیست الی سی سانتیمتر از هم هم بکارید و به مدت 14روز به صورت مرتب آنها را آبیاری کرده تا گل ها رشد کنند.

صادرات انواع گل داوودی مینیاتوری

صادرات انواع گل داوودی مینیاتوری مجموعه گلکارها یکی از مراکز تهیه و پرورش انواع گل های طبیعی از جمله تولید گل داوودی مینیاتوری با قیمت بسیار مناسب در سراسر کشور به صورت اینترنتی می باشد.کلیه مشتریان گرامی که تمایل به خرید گل داوودی دارند می توانند به سایت این مجموعه بازرگانی مراجعه نمایند و ضمن دریافت مشاوره اقدام به ثبت سفارش خود نمایند و در اسرع وقت سفارشات را دریافت کنند. مجموعه گلکار ها علاوه بر توزیع گل در داخل کشور ،در صادرات گل داوودی به خارج از کشور نیز فعالیت دارد.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا