فیکوس آفریقایی

مراکز پخش فیکوس آفریقایی اعلا

فیکوس، یکی از بهترین و زیباترین گیاهان آپارتمانی است که باعث ایجاد یک فضای سبز زیبا و پر روح در منزل یا اداره می شود. مراکز پخش و عرضه فیکوس آفریقایی اعلا، این گل های زیبا را در اندازه کوچک و بزرگ که در بهترین شرایط پرورش داده شده، با بستری مناسب در اختیارتان قرار داده و تمام اطلاعات لازم و هر آنچه که باید درباره نگهداری آن بدانید، در اختیارتان قرار خواهد گذاشت.

مراکز پخش فیکوس آفریقایی اعلا

بهترین نوع فیکوس آفریقایی چه مشخصاتی دارد؟

بهترین نوع فیکوس آفریقایی چه مشخصاتی دارد؟ گل فیکوس با نام برگ انجیر ویولنی، لیترا و انجیر ربابی نیز به فروش می رسد و جز درختان همیشه یبز بوده که گیاهی کم توقع بوده و با نور و فیلتر مناسب رشد و پرورش می یابد. در اینجا می خواهیم مشخصات بهترین فیکوس های لیترا یا آفریقایی را به شما ارائه دهیم تا هنگام خرید، اطلاعات کافی داشته باشید.

برگ این گیاه پهن و رنگی سبز پر رنگ دارد.این گیاه در صورت نگه داری درست، سالانه مقدار زیادی رشد کرده و برگ هایش بزرگ و سبز تر می شود. جنس برگ این گیاه، تقریبا چرمی بوده که صاف و یکدست است. این گیاه مرتفع بوده و بهترین مکان برای آن گذاشتن روی زمین است.

این گل برای رشد، دمایی بین 18 تا 24 درجه سانتی گراد نیاز داشته که میزان نور و آبدهی آن متوسط است. توجه داشته باشید این گیاه سمی است و اگر حیوان خانگی داشته باشید که برگ این گل را بخورد، دچار ناراحتی معده می شود. این گیاه با نور غیر مستقیم و زیاد نیاز دارد بنابر این پشت پنجره، بهترین مکان برای نگهداری است زیرا نور مستقیم باعث سوختن برگ ها می شود.

توجه داشته باشید این گیاه به گرد و غبار حساس است پس بهتر است که آن را به طور مرتب تمیز کنید این گیاه زیبا نیاز به کودهی ماهانه داشته تا رشد و پرورش خوبی داشته باشد. به طور کلی همه گیاهان، جاندار بوده و نیاز به مراقبت و توجه دارد، بنابر این توجه داشته باشید که تمام نکات نگهداری این گیاه را رعایت کرده تا گلی زیبا و همیشه سبز داشته باشید.

توزیع کننده بهترین فیکوس آفریقایی اعلا

توزیع کننده بهترین فیکوس آفریقایی اعلا فیکوس از جمله گیاهانی است که بسیاری از باغبانان به رشد آن علاقه مندند به همین دلیل، پرورش این گیاه در کشور بالا است و بیشتر در مناطق گرم و مرطوب، رشد بهتری از خود نشان می دهد. توزیع کنندگان فیکوس آفریقایی، بهترین و اعلاترین گل ها که به بهترین شکل ممکن رشد و پرورش یافته، در اختیار خریداران گرامی قرار می دهد.

این توزیع کنندگان ضمن دسترسی راحت تر مشتریان به گیاهان، محصولات خود را به روش آنلاین به فروش رسانده و از این طریق تمام اطلاعات گل را به اشتراک گذاشته تا در هنگام خرید جای هیچ سوال و شک و شبهه ای باقی نماند.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا