گل گل سیکلامن

مراکز پخش گیاه سیکلامن صادراتی

گیاه سیکلامن نوعی گل زینتی و علفی است که به علت حساس بودن به هوای نامناسب نگهداری آن نیاز به کسب اطلاعات کافی و فراهم کردن شرایط مناسب است. در این مقاله ضمن معرفی کامل انواع سیکلامن صادراتی، نحوه پرورش و نگهداری آن، چگونگی خرید و سفارش عمده از مراکز پخش با قیمت ارزان را بررسی می کنیم.

مراکز پخش گیاه سیکلامن صادراتی

علت ریزش برگ های گیاه سیکلامن

علت ریزش برگ های گیاه سیکلامن گیاه سیکلامن در بازار کشور عمدتاً با نام نگونسار شناخته می شود که از تیره پامچان سانان است و در مناطق شمالی کشور به ویژه چالوس و لاهیجان به صورت خودرو و بومی رشد می کند. سیکلامن ها بر حسب گونه در سه گروه سیکلامن ایرانی، پرورشی، پات پنت یا گلدانی دسته بندی می شوند.

برگ های این گل کاملاً سبز و حالتی کروی شکل دارد. گل های معطر و مرمری شکل براق دارد که در برخی گونه ها لکه های نقره ای بسیار زیبا بر روی آنها وجود دارد. تولید این گل به صورت پرورشی در فصل زمستان صورت می گیرد. با توجه به عرضه محدود دیگر گل های آپارتمانی گلدار در این فصل، میزان تقاضا برای خرید سیکلامن همواره در سطح بالایی قرار دارد.

نگهداری از انواع گیاه سیکلامن پرورشی چندان ساده نیست و باید شرایط دمایی و محیطی مناسبی برای آن فراهم کنید. تغییر مکان و محیط نگهداری گل به راحتی می تواند در زرد شدن و ریزش برگ ها تاثیر داشته باشد. به همین علت باید بلافاصله بعد از خرید سیکلامن آن را در محیطی مشابه با گلخانه ها پرورش دهید.

نکته دوم که سبب ریزش برگ سیکلامن ها می شود، آبیاری بیش از اندازه گیاه است. این نوع گل باید به صورت مداوم آبیاری شود و تنها کافی است که رطوبت خاک حفظ شود. آبیاری بیش از اندازه موجب زرد شدن و در نهایت ریزش برگ های آن خواهد شد.

عرضه کننده انواع گیاه سیکلامن صادراتی

عرضه کننده انواع گیاه سیکلامن صادراتی همانطور که اشاره شد ایران از جمله بزرگترین تولید کنندگان انواع سیکلامن پرورشی است که سبب افزایش تقاضا برای خرید آن در بازارهای جهانی شده است. سیکلامن های ایرانی عمدتاً به کشورهای همسایه و کشورهای اروپایی صادر می شود که ارزآوری مناسبی نیز دارد.

برای خرید گیاه سیکلامن صادراتی ضمن آشنایی با شیوه های نگهدای و حمل آن در کانتینرها، امکان خرید مستقیم این گیاه از پرورش دهندگان و گلخانه های صنعتی اهمیت زیادی دارد. روند تامین سیکلامن با گل های متنوع و اندازه های یکسان اهمیت زیادی در مشتری پسند بودن این محصولات به ویژه در بازارهای جهانی دارد.

برای این منظور و با هدف تامین بهترین انواع گیاه سیکلامن صادراتی با قیمت های رقابتی، نمایندگی عرضه کننده این مرکز به صورت حرفه ای و با داشتن سابقه طولانی در صنعت گل های آپارتمانی آماده همکاری با خریداران عمده در سطح کلان هستند.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا