کراسولاکراسولا لب قرمز

مرجع خرید کراسولا لب قرمز درجه یک

کراسولا لب قرمز، یکی از انواع گیاهان گوشتی است که دارای برگ های متحدالمرکزی است و طیف رنگی بسیار زیبایی دارد. این گیاه دارای رنگ های بسیار زیادی می باشد و از رنگ قرمز تا زرد و سبز آن موجود است. کراسولا لب قرمز، یکی از زیباترین گیاهانی است که تا به حال دیده شده است‌.

از طرفی هم مراکز بسیار زیادی هستند که معمولا این گیاه را در فصول خاصی از سال ارائه می دهند و مردم می توانند به راحتی آن را تهیه کنند.

مرجع خرید کراسولا لب قرمز درجه یک

استفاده از خاک ترکیبی برای کاشت کراسولا

استفاده از خاک ترکیبی برای کاشت کراسولا گیاه کراسولا به انواعی از گیاهان دیگر شباهت دارد که از این گیاهان می توان به ساکولنت ها اشاره کرد.

اما گل خانه دارها برای کاشت و نگهداری از این گیاه، معمولا از خاکی با ترکیبی پر از شن استفاده می کنند که در اینصورت  زهکشی مناسبی رخ می دهد، از طرفی آن ها از خاک های رسی هم گاها استفاده می کنند که جواب دهی خوبی ندارد؛ چرا که امکان چکه کردن رطوبت خاک در اینصورت از بین می رود. 

معمولا خاک مورد نیاز برای کراسولای لب آتشین، ترکیب ۶۰ درصدی از ماسه و ۴۰ درصدی از پیت‌ ماس می‌باشد.

تنها دلیل قرمز و آتشین بودن برگ های کراسولا، تابش نور مستقیم خورشید در آن است که این امر باعث جذب تعداد بالایی از افراد نسبت به این گیاه زیبا شده است.  رنگ آتشین در این گیاه، به دلیل تابش مستقیم نور خورشید است که در صورت عدم وجود نور خورشید، این گیاه رنگ زیبای خود را از دست می دهد و از بین خواهد رفت.

 برگ بیدی، در برابر گرما حساسیت بالایی ندارد، اما معمولا به دمای بسیار پایین و یخبندان حساس می باشد که در فصل سرما باید شب ها کراسولا را در جای گرم نگهداری کرد.

در فصول گرم سال باید به خوبی آبیاری کراسولا را انجام داد و در صورتی که خاک تشنه بود، حتما گیاه را آبیاری کرد.

اما در فصل های پاییز و زمستان، گیاه آب موجود در بافت خود را نگهداری می کند، بنابراین در این فصول به آب بالایی نیاز ندارد.

نمایندگی پخش کراسولا لب قرمز گلخانه ای

نمایندگی پخش کراسولا لب قرمز گلخانه ای

نکته حائز اهمیت این است که به هر میزانی که استفاده از ماسه در خاک کراسولا را زیاد کنیم، به همان میزان آبیاری را نیز باید افزایش دهیم، زیرا ماسه آب را درون خود نگه می‌دارد و خشک می‌شود.

کاشت کراسولا در آپارتمان توصیه نمی شود؛ چرا که نیاز بسیار زیادی به نور دارد. بنابراین افرادی که در آپارتمان زندگی می کنند بهتر است به سراغ این گونه گیاهی نروند.

اما این گیاه جزء گیاهان فوق حساس نیست و در بسیاری از شرایط می تواند رشد کند، بنابراین پخش کراسولا در استان های بسیاری وجود دارد و مشتریان بالایی را هم به خود جذب کرده است.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا