بنجامین ابلق

مرجع فروش بنجامین ابلق در کشور

بنجامین، یکی از گیاهان پرطرفداری بوده که از برگ های سبز و بیضی شکلی برخوردار است. ما دارای انواع مختلفی از بنجامین ها هستیم که بر اساس شکل ظاهری و رنگ برگ های آن، نام گذاری می شوند که از معروف ترین آن ها بنجامین ابلق است.

در سراسر کشور مراکز بسیاری وجود دارند که افراد برای تهیه این مدل از گل ها، به این مراجع سر می زنند.

مرجع فروش بنجامین ابلق در کشور

تغذیه پرندگان از برگ های بنجامین ابلق

تغذیه پرندگان از برگ های بنجامین ابلق بنجامین از شاخه هایی تشکیل شده است که خاصیت ارتجاعی بالای دارند و آویزان و مجنون هستند. این گیاه ارتفاع بالایی دارد که گفته می شود به پنج متر هم می رسد.

اما از میان انواع بنجامین، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • گل بنجامین ابلق، که دارای برگ های سبز روشن و سفید است.
  • گل بنجامین سیلور
  • گل بنجامین سیاه
  • گل بنجامین سبز

گفته می شود که این مدل از گل ها، برای آپارتمان زیاد مناسب نیستند و امکان از بین رفتن آن بسیار بالا است.

در واقع این گیاه بسیار حساس بوده و به مراقبت بالایی نیاز دارد. بنجامین با كم ترين تغييري برگ‌هاي آن ريزش مي‌كند، به همین دلیل است که گفته می شود از چرخاندن و جابه‌جايي گلدان بپرهيزيد.

بنجامین برای رشد خود به نور بيش تري نسبت به ساير گياهان آپارتماني نيازمند است، اما این نکته به این معنا نیست که باید در معرض نور مستقیم و شدید آفتاب باشد، در واقع این گیاه تابش مستقيم آفتاب را به هیچ عنوان تحمل نمي‌كند و در این شرایط از بین خواهد رفت.

اما در فصل زمستان، این گیاه حساس تر هم می شود و احتمال از بین رفتن آن بسیار زیاد است؛ بنابراین در این فصل بايد در اتاق نگهداري شود.

این گیاه به سختی تکثیر پیدا می کند و معمولا براي تكثير، از قلمه‌هايي استفاده می شود که حداقل يک برگ به همراه داشته باشند.

اما پرندگان و برگ بنجامین بسیار به هم مربوط می شوند؛ چرا که پرندگان رغبت بالایی را نسبت به این گیاه از خود نشان می دهند و از این گیاه برای تغذیه پرندگان استفاده می شود.

در واقع این گیاه را می توانند به صورت خشک شده و یا تازه به عنوان غذای پرندگان استفاده کنند، که در اینصورت برای آن ها بسیار مغذی خواهد بود.

قیمت روز انواع بنجامین در بازار

قیمت روز انواع بنجامین در بازار  نرخ این مدل از گیاه به عوامل بسیاری از جمله؛ تعداد ساقه و یا پرپشت بودن آن بستگی دارد. ولی دارای قیمت تمام شده نسبتا بالایی هم نیست و افراد در هر شرایط مالی می توانند به راحتی آن را تهیه کنند.

در واقع در شرایط حال بازار و با وجود تنوع بالایی که گیاهان دارند، ما دارای گیاهان بسیار پراهمیت تری هستیم که قیمت آن ها بسیار بالاتر از گیاهانی به مانند بنجامین است.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا