برگ بیدیبرگ بیدی نانوک

مرکز تولید برگ بیدی نانوک

گل ها همیشه باعث طراوت و شادابی محیط زندگی ما می شوند و داشتن چند گلدان در خانه زیبایی خانه را دو چندان می کند و باعث تصفیه ی هوای خانه می شود. یکی از گیاهان آپارتمانی که بسیار زیبا می باشد برگ بیدی نانوک می باشد که جزء گل های آویز می باشد که رشد سریعی دارد این گل بومی کشور آمریکای جنوبی می باشد و نگه داری از این گل بسیار آسان می باشد.

مرکز تولید برگ بیدی نانوک

مشخصات بهترین برگ بیدی نانوک

مشخصات بهترین برگ بیدی نانوک گل برگ بیدی نانوک خزنده می باشد و سریع رشد می کند این گیاه چند سال عمر می کند و شکل ظاهری این گیاه به این گونه می باشد که برگ های این گیاه بیضی شکل است و نوک برگ تیز می باشد. برگ های این گل به رنگ های سفید، صورتی، سبز، کرم و همچنین بنفش در محیط دیده می شود و برگ بیدی ها اگر رشد مناسبی داشته باشد برگ های آن به حالت چند رنگ و ابلق نیز وجود دارد که بسیار هم زیبا می باشد.

این گیاه در تمام طول سال رشد می کند و گلهای آن به رنگ صورتی، بنفش یا سفید می باشد این گیاه دارای برگ های ریز فراوان است که در گلدان های آویز جلوه ی زیباتری دارد. و از اطراف گلدان آویزان می شود که بسیار زیباست. برگ بیدی نانوک یک تصفیه کننده خوب هوا می باشد این گیاه به روش های مختلف تکثیر می شود یک روش تکثیر آن روش مستقیم می باشد که در این روش یک ساقه برش داده ی گل را به طور مستقیم در خاک می کاریم و در روش دیگر ساقه برش داده را چند روز در آب گذاشته تا ریشه بگذارد و بعد آن را در خاک می کاریم.

انواع برگ بیدی بسیار متنوع می باشد و هرکدام برگ هایی بارنگ های منحصر به فردی دارند این گل در تابستان گل می دهد برگ بیدی به نور کافی ، آبیاری به اندازه ، رطوبت مناسب و همچنین خاک نرم و مناسب احتیاج دارد تا بتواند خوب رشد کند و رنگ برگ های آن زیبا باشد.

قیمت برگ بیدی نانوک

قیمت برگ بیدی نانوک خرید برگ بیدی نانوک از درب گلخانه های تولید کننده این گل بسیار مناسب تر خواهد بود زیرا مستیم از خود تولید کننده خریداری کرده اید برگ بیدی گل گرانی نیست خرید این گل به صورت کلی اگر انجام شود با قیمت ارزان تری خرید صورت می گیرد این گل در گلدان های معمولی قیمت پایین تری دارد و می توان یک گل کوچک با یک گلدان معمولی تهیه کرد و بعد که کمی به شرایط جدید عادت کرد آن را به گلدان بزرگتر و شیک تر منتقل کرد.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا