گل فیکوس شرابی

مرکز خرید گل فیکوس شرابی

به دلیل زیبایی و آرامش بخش بودن گل وگیاه همواره درطول تاریخ انسانها علاقه به نگهداری گل و گیاه در منازل خود داشته اند.امروزه گل وگیاه یکی از وسایل تزیینی جدایی ناپذیر برای دیزاین دکوراسیون به شمار می رود. یکی از انواع گلهای آپارتمانی که جنبه ی تزیینی دارندوبه آسانی درخانه ، در محیط کار و سایر اماکن نگهداری میشود گل فیکوس شرابی میباشد.این گل بسیارخیره کننده ومنحصر بفرد است.این گل انواع مختلف، بنامهای مختلف فیکوس آفریقایی، فیکوس آلاستیکا ،فیکوس لیراتا ، فیکوس بنجامین و ……وجود دارد.

مرکز خرید گل فیکوس شرابی

اطلاعاتی مختصر در مورد گل فیکوس

اطلاعاتی مختصر در مورد گل فیکوس گل فیکوس از انواع گلهای مقاوم آپارتمانی است.تصفیه کننده ی هوای منزل است .ضمن زیباسازی دکوراسیون خانه ،سموم شیمیایی موجود درهوای خانه را رفع میکند.و اکسیژن تازه ای تولیدمیکند.زادگاه این گیاه،جنگلهای استوایی است که آنجامیتواندتا ارتفاع سی متر رشد کند.امادرسایر مناطق در گلدان به شکل درختچه ای کوچک به ارتفاع شصت تاهفتادسانت نگهداری میشود.

ظاهر درختچه ای مانند دارد. برگهایش چرمی شکل و پهن است .این گیاه زیبا در اواخر تابستان به حداکثر رشد خود میرسدودرانواع ابلق و سبز وشرابی پرورش داده میشود.نوع ابلق آن سبز وسفیداست.نوع شرابی یا بنفش آن که طرفداران بسیاری دارد دارای برگهای براق شرابی رنگ تیره است بخاطر ظاهر شیک این نوع فیکوس ، از انواع دیگر گران تر میباشد.

فیکوس شرابی جزو گیاهان نور دوست است بطوریکه در طول روز نیاز به نور غیرمستقیم آفتاب دارد.به این نکته بایدتوجه داشت نور مستقیم داغ خورشید برگهای فیکوس را میسوزاند.همچنین نور کم سبب توقف رشد آن میشود.در مکان تاریک و بسیار کم نور نیز جلوه خود راازدست می دهد برگهای زیرینی آن می افتند وبه اصطلاح دچار ریزش برگهای قاعده میشود برگهای آن بدشکل و بد رنگ و پژمرده میشوند.بنابراین نور مناسب در رشد و شادابی این گیاه بسیار موثر است.

از دیگرعوامل موثر در شادابی فیکوس شرابی ، نحوه ی آبیاری آن است.بطور کلی تمامی گیاهان داخلی و آپارتمانی برای حفظ طراوات نیاز به آبیاری منظم دارند.در تابستان هرروز به فیکوس باید آب برسدودرزمستان با خنک ترشدن هوا میزان آبیاری هر دوهفته یکبار مناسب تر است.

بایدتوجه داشت آبیاری بیش از اندازه وغرقاب کردن خاک گلدان فیکوس شرابی، برگهای آن را زرد میکند.همچنین خشک و کویری نگهداشتن خاک گلدان نیز به گیاه آسیب میزند.

بازار پخش گل فیکوس شرابی

بازار پخش گل فیکوس شرابی به دلیل استقبال بی نظیر افراد از گل فیکوس برای نماسازی خانه های خود ،گلخانه های بسیاری درشهرهای مختلف اقدام به پرورش و پخش گل فیکوس و ارائه ی آن به بازار نموده اند.قیمت گل فیکوس به سایز ، کیفیت و نوع آن بستگی دارد.مراکز پخش انواع گل فیکوس را با بالاترین کیفیت وقیمت مناسب عرضه می نمایند.افراد میتوانندبرای خریدگل فیکوس سالم و سرحال به مراکزمعتبرپخش گل مراجعه نمایند.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 1 / 5. تعداد رأی: 1

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا