آنتوریوم شاخه ای

مرکز فروش آنتوریوم شاخه ای منحصر به فرد

اغلب افرادی که برای تهیه گل های آپارتمانی به گل فروشی ها مراجعه می نمایند، آنتوریوم با برگ قلبی شکل خود به سرعت در قلب آنها نشسته و توجه آنها را جلب می نماید. این مجموعه به عنوان مرکز فروش آنتوریوم شاخه ای منحصر به فرد مدت ها است مشغول به فعالیت بوده و توانسته علاقه مندان بیشماری را به سمت خودش جلب نماید. جهت خرید این گیاه فوق العاده، تنها کافی است تلفن همراه خود را برداشته و با یکی از شماره های درج شده تماس برقرار نمایید.مرکز فروش آنتوریوم شاخه ای منحصر به فرد

نور و مواد غذایی مورد نیاز گل آنتوریوم

نور و مواد غذایی مورد نیاز گل آنتوریوم بسیاری از افراد وقتی برای اولین بار به آنتوریوم می نگرند، آن را یک گیاه مصنوعی پنداشته که تازه پس از لمس برگ های آن متوجه طبیعی بودن این خلقت بی نظیر خداوند منان شده که مشتری را به تمجید وا می دارد. 

هر گیاهی برای رشد حداکثری به میزان نور، مواد غذایی و آبدهی مشخصی احتیاج دارد تا تمامی بخش های آن به صورت کامل رشد نموده و به صورت شایانی ارتقا یابد. آنتوریوم گیاهی مناسب برای سایه و دور از آفتاب می باشد. نیازمند نور متوسط خورشید بوده و در مناطق سایه مقاومت بالایی دارد.

به شدت به سرما حساس بوده و دمای مطلوب برای نگهداری آن 16 تا 25 درجه سانتی گراد می باشد. به آبیاری بالایی نیاز داشته و در فصل تابستان باید به صورت مرتب آبیاری شود. البته در فصل زمستان در هفته های ابتدایی به آب زیادی احتیاج نداشته و می تواند خود را تطبیق دهد.

این گیاه آپارتمانی به دلیل داشتن برگ های قلبی شکل زیبا معروف می باشد. خواه ناخواه به هنگام تمیز کردن منزل، گرد و غبار بر روی گیاه می نشیند، در نتیجه پاک کردن آن بوسیله دستمال مرطوب به صورت مرتب الزامی می باشد.

زهکشی مناسب و استفاده از خاک های لومی برای ریشه های پر انشعاب گیاه مناسب بوده که می تواند مواد غذایی مورد نیاز خود را به صورت کامل از خاک دریافت نماید. از اواخر پاییز تا اواخر زمستان می توان مواد غذایی آنتوریوم که همانا کود های مقوی پتاس و عناصر میکرو هم چون روی می باشد به خاک اضافه نمود.

سفارش عمده آنتوریوم شاخه ای در ایران

سفارش عمده آنتوریوم شاخه ای در ایران جهت سفارش عمده آنتوریوم شاخه ای در ایران، می توانید به کمک تلفن همراه هوشمند خود و اتصال به بستر اینترنت، به وبسایت شرکت مراجعه نموده و علاوه بر مشاهده تصاویر خارق العاده این گل زیبا، حجم مورد تقاضای خود را سفارش داده و خرید خود را نهایی نمایید.

با تهیه اینترنتی این محصول گران قدر، می توانید خود را از پرداخت هزینه های اضافی راحت نموده و کالایی منحصر به فرد در اختیار داشته باشید.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا