ساکولنت ابلق

مرکز فروش ساکولنت ابلق به صورت عمده

ساکولنت چیست؟

به گیاهانی ساکولنت گفته می شود که دارای اندامی گوشتی هستند و در آن ها آب ذخیره شده است.ساکولنت ها خیلی مقاوم هستند و با هر شرایط آب و هوایی خود را وفق می دهند.این گیاهان همیشه سبز هستند و گزینه مناسبی برای درست کردن دیش گاردن می باشند.

ساکولنت ها انواع مختلفی دارند و تنوع آن ها بسیار زیاد است.ساکولنت ابلق نیز یک نمونه از ساکولنت ها است که ظاهری مشابه درخت دارد حتی گیاهان کاکتوس نیز جزء ساکولنت ها به حساب می آیند.

مرکز فروش ساکولنت ابلق به صورت عمده

شرایط نگهداری ساکولنت های ابلق

شرایط نگهداری ساکولنت های ابلق

نگهداری ساکولنت ها چگونه است؟

نگهداری و پرورش ساکولنت ها کار دشواری نیست و به راحتی می توان آن را تکثیر و پرورش داد.

بر خلاف تصور عموم که می گویند ساکولنت ها به آب نیاز ندارند باید گفت که این گیاهام نیز مانند سایر گیاهان به آب نیاز دارد حتی کاکتوس هایی که در بیابان می رویند نیز به آب نیاز دارند اما با ریشه های بلندی که دارند آب مورد نیاز خود را از دل خاک تامین می کنند و در ریشه ها و ساقه های خود ذخیره می کنند اما در گلدان شرایط فرق میکند پس بنابر این بهتر است خاک گیاهان ساکولنت همواره نمناک باشد،این گیاه آب اضافی را در برگ ها و ساقه خود ذخیره می کند تا در شرایط کم آبی از آن استفاده کند. بیش از حد آب دادن به این گیاهان نیز باعث از بین رفتن آن ها می شود.ساکولنت هایی که بیش از حد آبیاری شده اند دارای برگ هایی زرد یا سفید و رنگ پریده هستند و ساقه و برگ های آن بیش از حد پف کرده است پس همیشه تعادل را رعایت کنید و به مقدار مناسب این گیاهان را آبیاری نمایید تا همواره گیاهی سبز و زیبا داشته باشید.


قیمت نهایی ساکولنت ابلق در تهران

قیمت نهایی ساکولنت ابلق در تهران

قیمت ساکولنت ابلق چقدر است؟

ساکولنت ها قیمت های متنوعی دارند و قیمت آن ها به عوامل مختلفی بستگی دارد مثلا اینکه اندازه ساکولنت چقد باشد، یا اینکه آیا این ساکولنت تکثیر راحتی دارد و غیره.

برای خرید ساکولنت می توان به گل فروشی ها مراجعه کرد و با مشاهده انواع ساکولنت ها،ساکولنت مورد نظر را خریداری نمود و مطمئنا آنقدر محو زیبایی و تنوع آن ها خواهید شد که ممکن است اقدام به خرید همه آن ها کنید.

سایت های اینترنتی زیادی نیز در زمینه فروش ساکولنت ها فعالیت دارند و می توانید ساکولنت مورد نظر خود را از این طریق خریداری نمایید و هزینه را بستگی به شرایط سایت، آنلاین یا درب منزل پرداخت کنید.

این سایت نیز آماده فروش و ارائه ساکولنت های خود به شما مشتریان عزیز می باشد.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا