یاسیاس رازقی

نمایندگی پخش یاس رازقی زرد درجه یک

یاس رازقی زرد از انواع گل هایی می باشد که به صورت درخچه رشد می کند و گل هایی به رنگ زرد بسیار زیبایی دارد. 

نمایندگی پخش گل های رازقی زرد درجه یک در کنار انواع گل های خود به طور اختصاصی اقدام به عرضه و پخش این گل نیز کرده است، در این نمایندگی پخش گل رازقی با عرضه مستقیم و بی واسطه و با قیمتی مناسب در اختیار مشتریان خود قرار می‌ گیرد. 

نمایندگی پخش یاس رازقی زرد درجه یک

کود دهی و هرس یاس رازقی زرد

کود دهی و هرس یاس رازقی زرد

هر گل و یا گیاهی برای رشد و نمو خود به مراقبت زیادی نیاز دارد، حال اگر آن گل، رازقی زرد باشد با توجه به شرایط رشد خاص خود نیاز به مراقبت بیشتری دارد. 

این گل بیشتر مخصوص شرایط آب و هوای گرمسیری و مرطوب می باشد اما دوستداران گل که به پرورش رازقی زرد نیز علاقه دارند می توانند در منزل و در گلدان این نوع گل را نیز پرورش دهند اما برای پرورش خانگی حتما باید در خاک آن کود ریخته شود تا بهتر رشد کند. از طرفی باید آن را در مسیر تابش مستقیم آفتاب قرار دهید تا به عمل فتوسنتز گیاه کمک بیشتری شود و گل دهی آن بیشتر شود، فقط دقت شود که میزان کود زیاد نباشد چرا که به اصطلاح باعث سوختن برگ های گیاه می شود همچنین کود مصرفی آهکی نباشد و سعی شود بیشتر از کودهای حیوانی استفاده شود. 

کسانی که در کار پرورش گل تجربه دارند خوب می دانند که هرازگاهی باید برگ ها و ساقه های گیاه را هرس کنند تا به سلامت و جوانه زدن گل کمک کرده باشند، برای هرس یاس رازقی زرد بهتر است اول بهار شاخه های اضافه آن را با قیچی هرس کنید تا علاوه بر بخشیدن ظاهری زیباتر به گل خود شرایط جوانه زدن و رشد بهتر آن را نیز فراهم کنید. 

خرید عمده یاس رازقی زرد برای صادرات

خرید عمده یاس رازقی زرد برای صادرات

محال است به گل فروشی و یا مرکز پرورش گل وارد شده باشید و عطر و بوی خاص و شامه نواز رازقی شما را به سمت خود نکشاند. 

این گل خوشبو علاوه بر ظاهری زیبا دارای خواص و فواید بی شماری می باشد که یکی از خواص گل رازقی زرد تهیه عطر به صورت طبیعی می باشد، همچنین این گل دارای خواص درمانی بسیاری از جمله مسکن اعصاب و داروی آرام بخش می باشد. 

بسیاری با علم و آگاهی از خواص این گل اقدام به خرید عمده و صادرات آن به کشورهای دیگر کرده اند. 

جهت خرید عمده یاس با مراجعه به مرکز عمده فروشی گل و گیاه می توانید این گل را در حجم زیاد و درخواستی خود سفارش دهید. 

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا