گل آنتاریوم

واردات بهترین گل آنتاریوم قرمز

گل آنتاریوم قرمز از محبوب ترین گل های موجود در بازار است که خواهان زیادی دارد، گل آنتاریوم، عمده فروش بازار گل را به خود اختصاص می هد. این گل از نظر نوع، تنوع زیادی دارند بطوری که بیش از پانصد نوع گل آنتاریوم در دنیا وجود دارد که وارداتی نیز از انواع آن به کشور انجام می شود.از نظر تنوع رنگی نیز گل آنتاریوم طیف رنگی بسیاری را به خود اختصاص می دهد.

واردات بهترین گل آنتاریوم قرمز

بهترین شرایط برای گل آنتاریوم

بهترین شرایط برای گل آنتاریوم گل آنتاریوم یکی از انواع گلهای شیپوری می باشد، در ادامه به نحوه ی پرورش این گل زیبا در گلخانه ها برای رسیدن به دست شما مشتری گرامی به بهترین کیفیت ممکن می پردازیم:

گل آنتاریوم، گیاهانی هستند که برای تولید گل، عمر مفید آن‌ها بین شش تا ده سال تخمین زده شده‌است به‌همین‌جهت باید در تولید این گل زیبا حداکثر مهارت و هزینه را به کار برد تا گلی باکیفیت به دست مشتری برسد .

نحوه پروورش و شرایط نگه داری گل آنتاریوم:

۱.تکثیر گل آنتاریوم: تکثیر گل آنتاریوم از طریق قلمه زدن انجام می‌شود به این صورت که از گیاه مادر که در مکان فوق‌العاده مناسب رشد خوبی داشته‌است، شاخه هایی بریده می‌شود که این شاخه دارای برگ‌هایی می‌باشد؛ این شاخه را بعد از طی مراحل مختلف از قبیل هورمونی کردن، ریشه زائی به مرحله‌ی رشد می‌رسانند.

۲.نحوه کاشت و قرار دادن گل آنتاریوم نهال در خاک: خاک آنتاریوم باید بسیار مرغوب و باکیفیت باشد به‌طوری‌که از موادی مثل ماسه، پوسته بذر، برگ‌های خشک‌شده، پوست درخت، و پودر چوب و کود حیوانی باید در خاک مورد نظر استفاده گردد.

۳. مواد غذایی مناسب برای گل آنتاریوم : باید خاطرنشان کرد که در هنگام کاشت اولیه آنتاریوم نباید از کود زیاد استفاده شود بهترین کود برای گل آنتاریوم کودهای محلول در آب می‌باشد.

۴.نور: نور یک اصل جدا نشدنی برای هر گیاه است که این مهم در مورد گل آنتاریوم چند برابر خواهد شد.گل آنتاریوم به نور زیادی احتیاج دارد ازاین‌ رو گل‌های آنتاریوم را در گلخانه‌ها با سقف شیشه‌ای پرورش می‌دهند البته باید به میزان نور دریافتی گل‌های آنتاریوم توجه ویژه‌ای کرد که نباید از حد مجاز خود تجاوز کند.

عرضه کننده بهترین گل آنتاریوم قرمز

عرضه کننده بهترین گل آنتاریوم قرمز گل آنتاریوم از حیث زیبایی و ظرافت طرف‌داران خاص خود را دارد به‌همین دلیل از این مقوله مستثنی نیست. عرضه گل آنتاریوم با توجه به خواهان بالایی که دارد همواره رونق زیادی داشته و دارد، اما باید به این نکته توجه کرد که کیفیت همیشه حرف اول را می‌زند این مرکز همواره در تلاش است، با ارائه بهترین گل های گلدانی، از نظر جنس رنگ‌بندی متنوع، طراوت بالا، وکیفیت بالا که به تبع آن ماندگاری آنها را بالا می‌برد، رضایت حداکثری مشتریان گرامی خود را جلب کند.

همه ی ما می‌دانیم یکی از اصول صادرات هر محصولی بدون شکل کیفیت بالای آن محصول است این مرکز همواره یکی از صادرکنندگان گل آنتاریوم به تمام نقاط دنیا می‌باشد که این یک اطمینان و اعتماد بزرگ نسبت‌ به کیفیت محصول برای مشتریان گرامی خواهد بود.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا