قلمه گل داوودی

پخش انواع قلمه گل داوودی مینیاتوری

گل داوودی چند ساله ، مقاوم یا نیمه مقاوم هستند و می توان آنها را در ظروف ، به عنوان گیاهان خانگی یا در حاشیه حیاط خانه پرورش داد گل داوودی در رنگ های مختلف وجود دارد گل های داودی برای تهیه اسپری نیز استفاده می شوند.گل داوودی زود گل را می توان در باکن داخل گلدان کاشت این گل از اواخر تابستان تا پاییز گل می دهد. برای خرید قلمه گل داوودی مینیاتوری به سایت ما مراجعه کنید.

پخش انواع قلمه گل داوودی مینیاتوری

بارز ترین ویژگی های گل داوودی صورتی

بارز ترین ویژگی های گل داوودی صورتی گل داوودی به طور قلمه ریشه دار یا گیاهان کوچک ، در بهار فروخته می شود. این گل ها را در خانه بگذارید و بعد از تمام شدن خطر سرمازدگی ، از اواسط بهار ، کاشت کنید. این گل در خاک مرطوب اما خوب زهکشی شده با افزودن کمپوست یا کود پوسیده به خوبی در مکانی آفتابی و سرپوشیده رشد می کند. همه گل داودی نیاز به استیکینگ دارند. در پاییز شاخه های بلند را برش دهید و در مکانی خشک و بدون یخبندان نگهداری کنید. گلهای داودی حساس را می توان به عنوان گیاهان خانگی یا در گلخانه برای زیبا تر شدن گلخانه پرورش داد.

گل داوودی صورتی ملایم در اواخر تابستان شکوفا می شود. نوع نیمه مقاوم ، زود گلده. به 120 سانتی متر می رسد گل داوودی “زرد زودرس” چندساله کاملاً مقاوم با گلهای کوچک به ارتفاع 80 سانتی متر می رسد گل داوودی “اسپارتان آتش” گلهای قرمز منعکس شده با قسمت زیرین گلبرگ ها به رنگ طلایی. چندساله کاملاً مقاوم. ارتفاع 1 متر گل داوودی ‘مه آلود’نوع گلدهی دیررس برای استفاده در محیط داخلی ، ارتفاع آن گاهی به 80 سانتیمتر می رسد.

صادر کننده قلمه گل داوودی مینیاتوری

صادر کننده قلمه گل داوودی مینیاتوری این قلمه های ریشه دار و گیاهان کوچک خریداری شده از مراکز باغ را در گلدان های 10 سانتی متری جداگانه قرار دهید و زمانی که ریشه آنها فضای رشد آنها را پر کرد آن را داخل گلدان بگذارید. پس از گذراندن خطر یخبندان ، در خاک مرطوب اما خوب زهکشی شده در مکانی آفتابی و محافظت شده بکارید. مقدار زیادی از مواد آلی را در سوراخ کاشت حفر کنید و از کود مخصوص استفاده کنید.

قلمه های ریشه دار گل داودی (داخلی) را می توان مستقیماً در بسترهای گلخانه ای یا گلدان های بزرگ ، تحت پوشش کاشت. سایت ما به شما نشان می دهد که چگونه می توانید مرز های گیاهی خود را با گل های داودی رنگی تقویت کنید ، که تا پاییز به خوبی شکوفا شوند. سایت ما نحوه و مکان کاشت آنها را به شما نشان می دهد و توضیح می دهد که این گیاهان چند ساله سنتی نیمه مقاوم به چه شرایطی نیاز دارند صادرات قلمه گل داوودی از طریق سایت به سراسر ایران امکان پذیر می باشد.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا