گل فیکوس بلک

پخش مستقیم گل فیکوس بلک

گل فیکوس بلک، یکی از پر فروش ترین‌گل های عرضه شده در بازار می باشد که افراد پخش مستقیم آن به صورت تولید عمده بر عهده گرفته اند. در روش پخش مستقیم این گل به دلیل حذف واسطه ها، قیمت مناسبی برای آن در نظر گرفته شده است، و از آنجایی که گل فیکوس بلک خریداری شده به صورت حضوری و آنلاین، به موقع تحویل مشتری داده می شود، از رونق بسیار خوبی برخوردار شده است.

پخش مستقیم گل فیکوس بلک

مختصری درباره فرآیند تولید گل فیکوس

مختصری درباره فرآیند تولید گل فیکوس برای تولید گل فیکوس، روش های تکثیر مختلفی وجود دارد. روش تکثیر گل فیکوس زمان بر است و نیاز به دقت و توجه زیادی دارد تا بتوان یک‌گیاه جدید را از گیاه مادر به وجود آورد. روش های تولید فیکوس به طور مختصر عبارت است از:

خوابانیدن هوایی:

در این روش با یک وسیله تیز، طوری که به آوند های گیاه آسیبی وارد نشود، شیار ایجاد می کنیم و سپس اطراف آن را به وسیله یک اسفنج مرطوب می پوشانیم و روی آن را کیسه نایلونی برای حفظ رطوبت قرار می دهیم، و به طور مرتب آن را بررسی می کنیم تا در صورتی که اسفنج رطوبت نداشت به کمک افشانه، آن را آبدهی نماییم، سپس این مراقبت ها را تا زمان ریشه دهی قسمت خراشیده شده ادامه می دهیم، زمانی که ریشه ها قوی شدند، آن را از گیاه اصلی جداسازی می کنیم و به گلدان دیگری منتقل می نماییم.

قلمه زدن:


یکی از رایج ترین روش های قلمه زدن فیکوس آن است که می توان از برگ یا ساقه آن گیاه استفاده کرد؛ در این روش تکثیر در موقع مشخص که معمولا در اواخر بهار یا اوایل تابستان است اقدام‌ نمود، به این‌ ترتیب که، در تکثیر با ساقه ابتدا یا انتهای ساقه ها را به طول چند سانتی متر و اگر با برگ باشد، برگ های قسمتی که کمی از ساقه اصلی را به همراه داشته باشد،‌ از گیاه مادر جدا کرده، آن را در مخلوطی از کوکوپیت، خاک برگ و شن قرار داده و در محیطی که دما و رطوبت آن برای رشد قلمه ها مناسب باشد قرار می دهیم؛ در واقع با ایجاد شرایط گلخانه ای لازم قصد داریم گیاه در کوتاه ترین زمان‌ ممکن‌، ریشه زایی کند، پس از رویت جوانه ها و قوی شدن‌ گیاه تازه تکثیر شده، آن را به گلدانی مناسب، منتقلمیکنیم.

خرید کلی گل فیکوس بلک

خرید کلی گل فیکوس بلک برای خرید گل فیکوس بلک به صورت کلی و عمده، می توان به گلخانه های تکثیر این گل مراجعه کرد و آن را با قیمتی بسیار پایین تر از قیمت رایج بازار خریداری نمود و یا به مراکز عرضه مستقیم این گل مراجعه کرد و انواع سایز های آن را مشاهده کرد و متناسب با قدرت خرید اقدام به انتخاب و خرید نمود.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا