قلمه داوودی

پخش کلی قلمه گل داوودی مینیاتوری

یکی از زیباترین گیاهانی که بسیار پر طرفدار است، گل داوودی مینیاتوری می باشد. شما از این گل هم در خانه خود هم در باغچه و در گلدان می توانید نگهداری کنید.قلمه گل داوودی مینیاتوری با کاشتن در آن به عمل می آید.اگر می خواهید قلمه این گل را تهیه کنید و در خانه و باغچه خود پرورش دهید، نکات کلیدی مقاله را بخوانید تا از نحوه نگهداری آن مطلع شوید.

پخش کلی قلمه گل داوودی مینیاتوری

نکات کلیدی در انتخاب گل داوودی عطری

نکات کلیدی در انتخاب گل داوودی عطری همان طور که گفته شد، اگر می خواهید زیبایی باغچه خود را دو چندان کنید، این گیاه گزینه خوبی برای نگهداری است.این گل بسیار خوشبو و معطر است و انتخاب مفیدی برای استفاده در محل زندگی و باغچه شما است.یکی از دلایل انتخاب این گیاه این است که در تمام طول سال قادر به گل دادن است.البته اگر ان را در گلخانه پرورش دهید.نحوه نگهداری از این گل بدین گونه است : نیازمند آبیاری زیادی است . اما نه به صورتی که ان را غرق کنید . تنها رطوبت داشتن آن کافی است. بیش از حد ممکن، باعث از مردن آن می شود. البته هر صبح باید به آن آب دهید .اما بلعکس در فصل سرما یعنی زمستان سه روز در میان باید به آن آب برسانید‌.

همچنین گل داوودی عطری بسیار علاقه مند به نور آفتاب است. جذب نور روزی یک ساعت در رشد سریع آن بسیار تاثیر گذار است.هرچه نور کمتری به آن برسانید، میزان گلدهی آن کم میشود و در مواردی باز نخواهد شد.برای رشد خوب آن بهتر است در دمای ۲۰ تا ۳۰ درجه از آن‌ مراقبت کنید.همچنین باید شاخه های مزاحمی که مانع رشد آن می شود را هرس کنید. محدود به یک نوع خاک نیست و از خاک رس ، شن ، ماسه و کدهای دامی نیز می توان استفاده کرد.

هر یک یا دو سال باید گلدان آن عوض شود تا ریشه ها بهتر فعالیت کنند. حتما از گلدان با سایز مناسب استفاده کنید چرا که هرچی جای ریشه بزرگتر باشد فعالیت قسمت ریشه زیاد خواهد بود.برای قلم زدن نیز می توانید یک شاخه از آن را ببرید و در آب قرار دهید . و هر دو روز ان را عوض کنید. سپس خارج نمونده و بکارید.

عرضه کننده قلمه گل داوودی مینیاتوری

عرضه کننده قلمه گل داوودی مینیاتوری گل داوودی یکی از مقاوم ترین گل هایی است که نگهداری سختی ندارد . و هر فردی میتواند آن را پرورش دهد. ما عرضه قلمه گل داوودی را بر عهده داریم. اگر میخواهید محل زندگی خود را خوش عطر کنید و از دیدن گل های زیبا لذت ببرید‌ و شرایط نگهداری و رسیدن به گیاهی را ندارید. بهترین گزینه می باشد. چون با روش و نگهداری ساده قادر به پرورش آن خواهید بود. ما می توانیم قلمه این گیاه زیبا را با بهترین و کمترین قیمت به دست شما برسانیم.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا