گیاه سیکلامنگیاه سیکلامن آپارتمانی

پخش کلی گیاه سیکلامن آپارتمانی

گیاه سیکلامن آپارتمانی که به آن سیکلمه، پنجه مریم و نگونسار هم تیز گفته می‌شود ، گیاه زیبا و خاص آپارتمانی است که دارای گل‌های چشمگیر و رنگارنگ است. گیاهان آپارتمانی زیادی هست که شکوفه‌های زیبا و قابل توجهی دارند اما سیکلامن با برگ‌های فرورفته‌ی خود، جذابیت خاص و قابل توجه ای دارد به طوری که توجه هرکسی را میتواند به خود جلب کند.

پخش کلی گیاه سیکلامن آپارتمانی

ویژگی های قابل توجه گیاه سیکلامن

ویژگی های قابل توجه گیاه سیکلامن گیاه سیکلمه یا گیاه سیکلامن آپارتمانی گیاهی پایا است که در طول دوره‌ی خواب تابستانی با ریشه‌های ضخیم خود می‌میرد و سپس شکوفایی و رشد دوباره را در فصل پاییز آغاز می‌کند. گل‌های گیاه ییکلامن آپارتمانی در رنگ‌های صورتی، بنفش، قرمز و سفید وجود دارد.

سیکلامن به عنوان یک گیاه آپارتمانی پرورش داده می‌شود و به ویژه در فصل زمستان و تعطیلات زمستانی، می‌توانید آن را در گل‌فروشی‌های زیادی ببینید. شما هم می‌توانید با خرید گیاه سیکلامن از زیبایی شکوفه‌های آن در فصل زمستان لذت ببرید

گیاه سیکلامن آپارتمانی معمولا به عنوان یک گیاه آپارتمانی پرورش داده می‌شود. این گیاه در فصل تابستان به خواب می‌رود و با مراقبت و نگهداری مناسب دوباره رشد کرده و در فصل پاییز شکوفا می‌شود. دقیقا زمانی که سیکلامن به خواب می‌رود و رشد آن متوقف می‌شود به شرایط رشد آن بستگی دارد. هوای گرم این گیاه را به حالت خواب سوق می‌دهد اما اگر خانه‌ی خود را خنک نگه دارید گیاه کاملا به خواب نخواهد رفت.

در عوض تنها برخی از برگ‌های خود را از دست خواهد داد و برای چندین ماه ظاهر آن زیبا نخواهد بود؛ بعلاوه اینکه در طی این چند ماه شکوفه هم نمی‌دهد. برای ترغیب گیاه سیکلامن به شکوفه دادن در فصل رشد آن، گل‌های مرده را از خاک بیرون بکشید. سپس، با کاهش سرعت شکوفه‌دهی، به تدریج به گیاه اجازه دهید گیاه سیکلامن برای دو تا سه ماه خشک شود.

در این مرحله گیاه سیکلامن آپارتمانی زیبا و خاص وارد دوره‌ی خاموشی خود می‌شود و آبیاری فراوان می‌تواند باعث پوسیدن ریشه‌های آن شود پس افراط در آبیاری نکنید‌.

این گیاه جزو معدود و کمی از گیاهانی است که در فصل زمستان با گل‌های زیبای خود رنگ تازه‌ای به خانه می‌دهد. تضاد جالبی که بین رنگ شکوفه‌ها و برگ‌های براق سبز با رگه‌های نقره‌ای که در آن وجود دارد خانه یا گلخانه‌ی شما را با جذابیتی خاص تزیین می‌کند.

خرید بدون واسطه گیاه سیکلامن آپارتمانی

خرید بدون واسطه گیاه سیکلامن آپارتمانی هم اکنون شما مخاطبان عزیز و گرامی میتوانید برای خرید گیاه سیکلامن آپارتمانی ، بدون واسطه از تولید کننده این گیاه زیبای آپارتمانی از طریق لینک اینجا اقدام و ثبت سفارش کنید با اینکار خریدی مطمئن ، آسوده و دل انگیزی را با ما تجربه خواهید کرد.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا